What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

FIVE NIGHTS AT FREDDY’S

FIVE NIGHTS AT FREDDY’S

Can you survive five nights?2023/10/25USA110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 19 votes

Streszczenie

Five Nights at Freddy’s cały film • zalukaj • vider •


Five Nights at Freddy’s cały film • zalukaj • vider • to filmowy horror o zjawiskach nadprzyrodzonych, który przenosi widza w mroczny świat popularnej serii gier wideo stworzonej przez Scotta Cawthona. Reżyser filmu “Five Nights at Freddy’s vider”. Będący wielbicielem tej kultowej serii. Przenosi widza do przerażającej fabryki Freddy Fazbear’s Pizza, gdzie śmierć i tajemnica czekają w każdym zakamarku. Fabuła filmu “Five Nights at Freddy’s zalukaj” skupia się na młodym strażniku. Który zostaje zatrudniony na nocną zmianę w tajemniczej pizzerii. Już pierwszej nocy doświadcza on serii przerażających wydarzeń, gdy animatroniki – roboty z wyglądu przyjazne i zabawne – zaczynają działać samodzielnie i przejawiają agresywne zachowania wobec niego. Zagłębiając się coraz głębiej w tajemnice pizzerii. Strażnik odkrywa, że miejsce kryje mroczne sekrety z przeszłości, w tym związane z tajemniczymi zniknięciami dzieci.

Five Nights at Freddy’s Fabuła

W miarę jak noce w pizzerii stają się coraz bardziej przerażające, strażnik odkrywa. Że animatroniki są kontrolowane przez duchy dzieci, które zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach lata temu. Ukryte nagrania, tajemnicze wiadomości i niepokojące znaleziska prowadzą go do odkrycia mrocznej historii Freddy Fazbear’s Pizza. W której zabawa przeradza się w koszmar. W trakcie swojej samotnej walki o przetrwanie, strażnik musi zmierzyć się nie tylko z animatronikami. Ale także z duchami dzieci, które chcą pomścić swoją śmierć i uwolnić się od wiecznego uwięzienia. W serii ekscytujących i przerażających wydarzeń, strażnik walczy o swoje życie oraz próbuje odkryć prawdę ukrytą za tajemniczymi zniknięciami.

Streszczenie

Five Nights at Freddy’s cały film • zalukaj • vider • to nie tylko horror pełen napięcia i strachu. Ale także opowieść o zemście, tajemnicach i poświęceniu. Wszystko to jest atmosferą grozy, która doskonale oddaje klimat gier wideo, na których oparta jest ta ekranizacja. Ostateczne rozwiązanie tajemnicy pizzerii okaże się być dla strażnika nie tylko kwestią przetrwania, ale również walki o swoje zdrowie psychiczne i życie. W filmie “Five Nights at Freddy’s cały film” to strumień napięcia i niepokoju. Gdy bohater staje w obliczu przerażających wydarzeń i próbuje rozwikłać tajemnice związaną z pizzerią Freddy Fazbear’s Pizza, by przeżyć.

FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
Oryginalny tytuł Five Nights at Freddy's
Ocena IMDb 8.2 32 głosów
Ocena TMDb 8.74 336 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono44

Podobne tytuły

MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
NIGDZIE
DIABELSKA JAZDA
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
MUZZLE
PSZCZELARZ
MISJA STONE
JOHN WICK 4
KOKAINOWY MIŚ
EGZORCYSTA PAPIEŻA
TETRIS
ZAKONNICA 2
×
Aktualności