What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

ULTIMATUM

ULTIMATUM

All roads lead to the truth.2023/08/23France93 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Ultimatum cały film • zalukaj • vider •


Ultimatum cały film • zalukaj • vider • to ekscytujący thriller akcji z 2023 roku, którego reżyserem jest uzdolniony Nimród Antal, a scenariusz został napisany przez Chrisa Salmanpoura. W filmie występują wybitni aktorzy, takie jak Liam Neeson, Noma Dumezweni, Lilly Aspell, Jack Champion, Embeth Davidtz i Matthew Modine, którzy wcielają się w główne role. Przyciągając uwagę widzów swoim niezwykłym talentem aktorskim. Fabuła “Ultimatum zalukaj” skupia się na historii emerytowanego komandosa, który nagle zostaje wciągnięty w wir niebezpiecznych wydarzeń. Gdy jego rodzina staje w obliczu zagrożenia. Główny bohater, granego przez Liama Neesona, musi podjąć desperackie działania, aby uratować swoich najbliższych i rozprawić się z tajemniczymi przeciwnikami.

Ultimatum Fabuła


Akcja filmu “Ultimatum vider” rozpoczyna się, gdy nieznane siły brutalnie zakłócają życie głównego bohatera. Bezwzględni przeciwnicy konfrontują się z rodziną głównego bohatera, niszcząc jego spokojne życie emeryta. Którzy chcą zemścić się na bohaterze za jego wcześniejsze działania. Główny bohater, który jest doświadczonym weteranem wojskowym, nie cofnie się przed niczym, aby ocalić swoją rodzinę. Wbrew wszelkim przeciwnościom, podejmuje on desperacką walkę, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie. Aby pokonać swoich wrogów i zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym. W trakcie swojej misji bohater musi zmierzyć się nie tylko z zewnętrznymi zagrożeniami, ale także ze swoimi własnymi demonami i bólem przeszłości. To dla niego czas refleksji nad swoimi decyzjami życiowymi i konfrontacji z wyzwaniami, które stawia przed nim los.

Streszczenie

Ultimatum cały film • zalukaj • vider • Reżyser Nimród Antal zgrabnie buduje napięcie i atmosferę grozy. Wykorzystując dynamiczne sceny akcji, widowiskowe pościgi i autentyczne aktorstwo. Widzowie towarzyszą bohaterowi w emocjonującej podróży przez świat niebezpieczeństwa i zemsty. Który stawia czoła kolejnym wyzwaniom. W finale filmu bohater dokonuje ostatecznego wyboru, który zmienia jego życie na zawsze. Pomimo przeciwności losu, nie traci on nadziei ani determinacji, aby osiągnąć swoje cele i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. “Ultimatum cały film” to nie tylko kolejny thriller akcji pełen emocji i napięcia. Ale także głęboka opowieść o odwadze, poświęceniu i sile ludzkiego charakteru. Film porusza tematy uniwersalne, które są bliskie każdemu widzowi, zachęcając do refleksji nad własnymi wartościami i przekonaniami.

ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
ULTIMATUM
Oryginalny tytuł Retribution
Ocena IMDb 5.3 9,738 głosów
Ocena TMDb 6.833 320 głosów

Dyrektor

Obsada

Liam Neeson isMatt Turner
Matt Turner
Noma Dumezweni isAngela Brickmann
Angela Brickmann
Lilly Aspell isEmily Turner
Emily Turner
Jack Champion isZach Turner
Zach Turner
Embeth Davidtz isHeather Turner
Heather Turner
Matthew Modine isAnders Muller
Anders Muller
Bernhard Piesk isCaptain Dregger
Captain Dregger
Udostępniono0

Podobne tytuły

STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
ANATOMIA UPADKU
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
GODZILLA MINUS ONE
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
GRA FORTUNY
MISSING
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
GRAN TURISMO
DIE HART
JOHN WICK 4
MARVELS
×
Aktualności