What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

EGZORCYSTA PAPIEŻA

EGZORCYSTA PAPIEŻA

Inspired by the actual files of Father Gabriele Amorth, Chief Exorcist of the Vatican.2023/04/05Spain103 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Egzorcysta papieża cały film • zalukaj • vider •

Egzorcysta papieża cały film • zalukaj • vider • To horror, który przynosi widzom mrożące krew w żyłach doświadczenie, przenosząc ich w świat egzorcyzmów i nadprzyrodzonych zjawisk. Reżyser Julius Avery zabiera nas w podróż przez Rzym, Dublin i Limerick. Odsłaniając wstrząsające wydarzenia oparte na autobiografii Gabriele’a Amortha, znanego egzorcysty. Film “Egzorcysta papieża zalukaj” rozpoczyna się w Rzymie, gdzie młody ksiądz. Inspirowany działalnością egzorcysty Gabriela Amortha, zostaje skierowany do współpracy z nim. Ksiądz, wraz z doświadczonym egzorcystą, rozpoczyna serię egzorcyzmów, które szybko przeradzają się w walkę z potężnymi siłami nadprzyrodzonymi. Podczas tych obrzędów odkrywają nie tylko przerażające istoty, ale także własne wątpliwości i demony wewnętrzne.

Egzorcysta papieża Fabuła

Główny wątek filmu “Egzorcysta papieża vider” koncentruje się na staraniach księdza i egzorcysty, którzy próbują uwolnić człowieka od opętania demonem. Ich walka to nie tylko zmagania z siłami zła, ale także z własnymi lękami i wątpliwościami. Każde kolejne starcie z demonem staje się coraz bardziej mrożące krew w żyłach, gdy tajemnice z przeszłości wypływają na światło dzienne. Akcja filmu rozkręca się, wciągając widzów w emocjonujący wir nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Sceny egzorcyzmów przykuwają widza do ekranu, przenosząc go w świat autentycznej grozy.

Streszczenie

Egzorcysta papieża cały film • zalukaj • vider • Zdjęcia kręcono również w Dublinie i Limerick. Gdzie sceneria dodaje dodatkowego realizmu i autentyczności historii. Miasta te stają się tłem dla dramatycznych wydarzeń, które rozwijają się na ekranie. Jednym z kluczowych elementów filmu jest również fabuła, która trzyma widza w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. Narracja prowadzi nas przez labirynt zdarzeń, tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji, pozostawiając wiele pytań bez odpowiedzi do samego końca. “Egzorcysta papieża cały film” to horror, który wstrząsa i przeraża, jednocześnie zachęcając do refleksji nad istnieniem zła i siłą wiary. Zaskakujące zwroty akcji. Autentyczne lokacje i wspaniała gra aktorska sprawiają, że ten film pozostaje w pamięci widza na długo po zakończeniu seansu.

EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
Oryginalny tytuł The Pope's Exorcist
Ocena IMDb 6.1 65,650 głosów
Ocena TMDb 7.146 2,013 głosów

Dyrektor

Julius Avery
Dyrektor

Obsada

Russell Crowe isFather Gabriele Amorth
Father Gabriele Amorth
Daniel Zovatto isFather Esquibel
Father Esquibel
Franco Nero isThe Pope
The Pope
Cornell John isBishop Lumumba
Bishop Lumumba
Ryan O'Grady isCardinal Sullivan
Cardinal Sullivan
Santi Bayón isRoberto Vasquez IV (Henry's Dad)
Roberto Vasquez IV (Henry's Dad)
Udostępniono0

Podobne tytuły

ZAKONNICA 2
MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
NIEPOKALANA
DIE HART
KOKAINOWY MIŚ
KANDAHAR
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DIABELSKA JAZDA
MEG 2 GŁĘBIA
PIŁA X
NIGDZIE
GRA FORTUNY
×
Aktualności