What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MEG 2 GŁĘBIA

MEG 2 GŁĘBIA

Back for seconds.2023/08/02China116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Meg 2 Głębia cały film • zalukaj • vider •

W filmie Meg 2 Głębia cały film • zalukaj • vider • Kontynuujemy historię fantastycznonaukowego thrillera akcji rozpoczętą w poprzedniej części. Reżyserem filmu jest Ben Wheatley. Który przenosi nas w niezwykłą podróż pod wody w adaptacji powieści “The Trench” autorstwa Steve’a Altena. Fabuła filmu rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części, gdzie główny bohater filmu”Meg 2 Głębia vider”, ekspert ds. rekinów morskich, Jonas Taylor. Stawił czoła olbrzymiemu prehistorycznemu rekowi megalodonowi. Teraz, po przetrwaniu wstrząsających wydarzeń, Jonas ponownie zostaje wezwany do akcji, gdy na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie.

Meg 2 Głębia Fabuła

Tym razem, akcja przenosi się do jeszcze głębszych wód oceanu. Gdzie naukowcy odkrywają istnienie kolejnego gatunku prehistorycznego rekina o jeszcze większych rozmiarach i jeszcze większej agresji. Jonas ponownie otrzymuje wezwanie, aby poprowadzić ekspedycję badawczą mającą na celu zbadanie i zneutralizowanie tego nowego zagrożenia. W miarę jak załoga statku podwodnego dociera coraz głębiej w nieznane rejony oceanu, napotykają na liczne wyzwania i niebezpieczeństwa. Oprócz olbrzymich rekinów, muszą zmierzyć się z trudnościami technicznymi, niebezpiecznymi warunkami pogodowymi i wewnętrznymi konfliktami między członkami załogi.

Streszczenie

Meg 2 Głębia cały film • zalukaj • vider • Jednak największym wyzwaniem okazuje się być samo zagrożenie. Jakie stanowią olbrzymie reki megalodonów. Z każdym kolejnym starciem załoga staje w obliczu coraz większego niebezpieczeństwa. A ich misja staje się wyścigiem z czasem, aby zapobiec katastrofie na globalną skalę. W miarę jak fabuła filmu “Meg 2 Głębia zalukaj” rozwija się. Widzowie są wciągani w wir emocji i napięcia, towarzysząc załodze w ich epickiej podróży przez nieznane i niebezpieczne rejony oceanu. Walka o przetrwanie staje się głównym motywem filmu, podkreślającym zarówno ludzką determinację, jak i bezgraniczną potęgę natury. “Meg 2 Głębia cały film” to film pełen spektakularnych efektów wizualnych. Dynamicznych scen akcji i nieustającego napięcia, który przyciąga uwagę widzów od pierwszych chwil. To kolejny rozdział w fascynującej historii o człowieku stawiającym czoła największym i najbardziej niebezpiecznym stworzeniom morskim.

MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
MEG 2 GŁĘBIA
Oryginalny tytuł Meg 2: The Trench
Ocena IMDb 5.1 53,361 głosów
Ocena TMDb 6.848 2,215 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
EGZORCYSTA PAPIEŻA
BIEDNE ISTOTY
GODZILLA MINUS ONE
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
GRAN TURISMO
MAFIA MAMMA
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA
×
Aktualności