What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

EGZORCYSTA: WYZNAWCA

EGZORCYSTA: WYZNAWCA

Do you believe?2023/10/04USA111 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Egzorcysta: Wyznawca cały film • zalukaj • vider •

Egzorcysta: Wyznawca cały film • zalukaj • vider • To horror o zjawiskach nadprzyrodzonych, który przenosi widzów w mroczny świat demonicznych opętań i walki o dusze ludzkie. Reżyserem filmu jest David Gordon Green, a scenariusz powstał na podstawie opowiadania autorstwa Scotta Teemsa, Danny’ego McBride’a i samego Greena. Fabuła filmu skupia się na życiu młodego księdza. Który zostaje wezwany do małego miasteczka, aby przeprowadzić egzorcyzm nad młodą kobietą opętaną przez złego ducha. Główny bohater, sam zmagający się z wewnętrznymi demonami. Musi stawić czoła potężnemu złu, które grozi zniszczeniem nie tylko ciała, ale także duszy opętanej kobiety.

Egzorcysta: Wyznawca Fabuła

Początkowe sceny filmu przedstawiają idylliczny krajobraz małego miasteczka, ale szybko zmieniają się w atmosferę grozy i niepokoju, gdy tajemnicze zjawiska zaczynają się dziać. Ksiądz. Będący samotnym wojownikiem w walce ze złem. Staje w obliczu coraz bardziej przerażających objawów opętania, które wykraczają poza granice jego dotychczasowych doświadczeń. Główny motyw filmu “Egzorcysta: Wyznawca vider” to nie tylko walka o przetrwanie opętanej kobiety. Ale także osobista podróż księdza ku odkupieniu i zrozumieniu własnych grzechów i cierpień. W miarę jak fabuła się rozwija, widzowie są świadkami narastającego napięcia i dramatycznych zwrotów akcji, które prowadzą do zaskakującego finału.

Streszczenie

Egzorcysta: Wyznawca cały film • zalukaj • vider • Reżyser David Gordon Green doskonale buduje atmosferę grozy i suspensu, wykorzystując zaskakujące ujęcia kamery. Dynamiczną muzykę i autentyczne aktorstwo. Zdjęcia filmu przenoszą widza w mroczny świat opętania i egzorcyzmów, wywołując uczucia niepokoju i strachu. W finale filmu “Egzorcysta: Wyznawca zalukaj”. Po wielu zwrotach akcji i dramatycznych konfrontacjach, ksiądz udaje się pokonać złego ducha i uwolnić opętaną kobietę. Jednakże, cena, jaką płaci za to zwycięstwo. Jest wysoka, gdyż zostaje on skonfrontowany ze swoimi własnymi demonami i grzechami, które musi pokonać, aby odnaleźć spokój i odkupienie. “Egzorcysta: Wyznawca cały film” to nie tylko horror pełen napięcia i strachu. Ale także introspekcyjna opowieść o wierze, siłach zła i ludzkiej wytrwałości. Film porusza tematy duchowe i moralne, zachęcając widza do refleksji nad naturą zła i nadzieją na zbawienie.

EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
Oryginalny tytuł The Exorcist: Believer
Ocena IMDb 5.2 6,586 głosów
Ocena TMDb 5.5 74 głosów

Dyrektor

Obsada

Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Ann Dowd isNurse Ann
Nurse Ann
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
Olivia Marcum isKatherine West
Katherine West
Jennifer Nettles isMiranda West
Miranda West
Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Raphael Sbarge isPastor Don Revans
Pastor Don Revans
Antoni Corone isFather Phillips
Father Phillips
Udostępniono7

Podobne tytuły

ZAKONNICA 2
BOOGEYMAN
MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
NIEPOKALANA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
PIŁA X
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
MEG 2 GŁĘBIA
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
×
Aktualności