What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

PSZCZELARZ

PSZCZELARZ

Expose the corruption. Protect the hive.2024/01/10USA105 Min.R
Twoja ocena: 0
9 2 votes

Streszczenie

PSZCZELARZ cały film • zalukaj • vider •


Pszczelarz cały film • zalukaj • vider • To porywający thriller akcji z 2024 roku, który przenosi widza w świat tajemnic i niebezpieczeństw. Główny bohater to tytułowy pszczelarz cały film, którego spokojne życie nagle zakłócają niebezpieczne wydarzenia. Jason Statham wciela się w tę postać, która tajemniczo zostaje wciągnięta w wir intrygi. Gdy jego partnerka. Grana przez Emmy Raver-Lampman, staje się celem nieznanych przeciwników, razem podejmują walkę, próbując odkryć prawdę i uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Pszczelarz Fabuła

Pszczelarz cały film eksploruje mroczne tajemnice i zakazane interesy. Ukryte w świetle dnia, oraz odkrywa, że nawet najbardziej spokojne pozory mogą kryć niebezpieczeństwo. Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Phylicia Rashad. Jemma Redgrave i Jeremy Irons wcielają się w różnorodne postaci, których drogi krzyżują się z życiem głównych bohaterów. Dodając dramatyczne napięcie i dynamikę narracji. W miarę jak akcja się rozkręca. Wir emocjonujących pościgów wciąga widzów, podobnie jak zaskakujące zwroty akcji i zdradzieckie układy. Świat przedstawiony w filmie obfituje w zagrożenia i zdrady, ale także w bohaterstwo i poświęcenie. To właśnie te elementy sprawiają, że podróż ta jest pełna wrażeń i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Streszczenie

Pszczelarz cały film • zalukaj • vider • Reżyser David Ayer wirtuozersko łączy elementy akcji z głęboką fabułą, tworząc film. Który trzyma widza w napięciu przez cały czas trwania. “Pszczelarz zalukaj” to produkcja, która nie tylko dostarcza adrenaliny. Ale także prowokuje do refleksji nad naturą ludzkiej kondycji i ceną. Jaką się płaci za prawdę. W filmie “Pszczelarz vider” z 2024 roku śledzimy losy tytułowego pszczelarza, którego życie staje na głowie. Gdy partnerka zostaje celem tajemniczych przeciwników. Jason Statham i Emmy Raver-Lampman wcielają się w główne role. Podczas gdy Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Phylicia Rashad, Jemma Redgrave i Jeremy Irons dodają głębi i dramatu historii. Reżyser David Ayer mistrzowsko balansuje akcję z fabułą, zapewniając widzom emocjonującą podróż pełną napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. “Pszczelarz” to film, który nie tylko zapewnia rozrywkę. Ale również prowokuje do refleksji nad naturą ludzkich relacji i dążeniem do prawdy.

PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
PSZCZELARZ
Oryginalny tytuł The Beekeeper
Ocena IMDb 6.8 483 głosów
Ocena TMDb 7.495 94 głosów

Dyrektor

David Ayer
Dyrektor

Obsada

Jason Statham isAdam Clay
Adam Clay
Emmy Raver-Lampman isVerona Parker
Verona Parker
Bobby Naderi isMatt Wiley
Matt Wiley
Josh Hutcherson isDerek Danforth
Derek Danforth
Jeremy Irons isWallace Westwyld
Wallace Westwyld
Phylicia Rashād isEloise Parker
Eloise Parker
Jemma Redgrave isPresident Jessica Danforth
President Jessica Danforth
Minnie Driver isJanet Hayworth
Janet Hayworth
Sophia Feliciano isKelly Krane
Kelly Krane
Udostępniono146

Podobne tytuły

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
BLUE BEETLE
EGZORCYSTA PAPIEŻA
RYCERZE ZODIAKU
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
65
SHAZAM GNIEW BOGÓW
ZAKONNICA 2
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
NIEPOKALANA
SISU
×
Aktualności