What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

PIŁA X

PIŁA X

Witness the return of Jigsaw.2023/09/26USA118 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Piła X cały film • zalukaj • vider •


Piła X cały film • zalukaj • vider • To horror, który przenosi widza w mroczny świat serii Piła, tym razem pod reżyserią Kevina Greuterta. Film ten stanowi dziesiątą odsłonę kultowej serii, jednak jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej i drugiej części. Fabuła filmu skupia się na kontynuacji tajemniczych i przerażających wydarzeń związanych z sadystycznymi grami Jigsawa. W miarę jak akcja się rozwija, widzowie są zaprowadzeni w mroczny labirynt pułapek i zagadek. Które wymagają od postaci podjęcia drastycznych decyzji w imię przetrwania. Głównym bohaterem filmu “Piła X vider” jest detektyw Ezekiel Banks, grany przez niezwykle utalentowanego aktora Chrisa Rocka. Banks staje w obliczu kolejnej serii makabrycznych morderstw, które wydają się być inspirowane metodami działania Jigsawa.

Piła X Fabuła

Wraz z nowym partnerem, detektywem Williamem Schenkem (Max Minghella), rozpoczynają śledztwo mające na celu doprowadzenie sprawcy przed wymiar sprawiedliwości. Jednakże, im głębiej angażują się w śledztwo, tym bardziej uświadamiają sobie, że to. Co wydawało się być prostą kwestią polowania na seryjnego mordercę. Jest w rzeczywistości bardziej złożone i osobiste, niż pierwotnie przypuszczali. Banksa i Schenka czekają makabryczne odkrycia i niespodzianki, które zmuszą ich do zmierzenia się z własnymi demonami i przeszłością. Główny motyw filmu “Piła X zalukaj” to nie tylko walka dobra ze złem, ale także konfrontacja z własnymi słabościami i lękami. Detektyw Banks musi zmierzyć się z trudnymi decyzjami i moralnymi dylematami. Gdy próbuje dopaść mordercę, który gra z jego własnym umysłem.

Streszczenie

Piła X cały film • zalukaj • vider • Reżyser Kevin Greutert doskonale buduje atmosferę grozy i napięcia. Wykorzystując mroczne ujęcia, efekty specjalne i autentyczne aktorstwo. Zdjęcia filmu przenoszą widza w mroczny świat Piły, gdzie każdy krok może być śmiertelny. W finale filmu, po wielu zwrotach akcji i dramatycznych konfrontacjach. Detektyw Banks staje twarzą w twarz z mordercą i musi podjąć ostateczną decyzję, która zaważy na losach wielu osób. Jednakże, cena, jaką płaci za to zwycięstwo. Jest to trudne doświadczenie, ponieważ staje twarzą w twarz z własnymi demonami i musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. “Piła X cały film” to nie tylko horror pełen napięcia i strachu, ale także głęboka refleksja nad naturą zła i ludzkiej moralności. Film porusza tematy uniwersalne, zachęcając widza do refleksji nad własnymi wyborami i decyzjami, które podejmuje w życiu.

PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
PIŁA X
Oryginalny tytuł Saw X
Ocena IMDb 7.1 14,368 głosów
Ocena TMDb 7.371 136 głosów

Dyrektor

Obsada

Tobin Bell isJohn Kramer / Jigsaw
John Kramer / Jigsaw
Shawnee Smith isAmanda Young
Amanda Young
Synnøve Macody Lund isDr. Cecilia Pederson
Dr. Cecilia Pederson
Renata Vaca isGabriela
Gabriela
Steven Brand isDetective Parker Sears
Detective Parker Sears
Michael Beach isHenry Kessler
Henry Kessler
Costas Mandylor isMark Hoffman
Mark Hoffman
Udostępniono11

Podobne tytuły

MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
TETRIS
GRA FORTUNY
DIABELSKA JAZDA
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
JOHN WICK 4
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
NIEPOKALANA
AKA
MUZZLE
MEG 2 GŁĘBIA
PSZCZELARZ
×
Aktualności