What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

DIE HART

DIE HART

Live to change2023/02/22USA85 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Die Hart cały film • zalukaj • vider •

Die Hart cały film • zalukaj • vider • To serial telewizyjny. Który rozpoczyna swoją historię wraz z premierą na platformie streamingowej Quibi w lipcu 2020 roku. W tym humorystycznym i pełnym przygód dziele główną rolę gra Kevin Hart jako on sam, w fikcyjnej interpretacji. W obsadzie znajdują się również znani aktorzy, tak jak John Travolta, Nathalie Emmanuel i Josh Hartnett. Którzy wcielają się w drugoplanowe postacie. Fabuła “Die Hart cały film” obraca się wokół Kevina Harta, który postanawia przekroczyć granice swojej kariery aktorskiej. Pragnąc stawać się poważniejszym graczem w branży filmowej. Pragnąc udowodnić swoją wartość jako aktor akcji, decyduje się na uczestnictwo w intensywnym kursie szkoleniowym prowadzonym przez legendarnego instruktora (grany przez Travoltę).

Die Hart Fabuła

Serial przedstawia pełen humoru i absurdalnych sytuacji trening Harta, który musi zmierzyć się z wyzwaniami przewyższającymi jego dotychczasowe doświadczenia. Hart jest wręcz zmuszony do przeżywania ekstremalnych sytuacji, które są często poza jego wygodną strefą, co prowadzi do komicznych sytuacji i niewątpliwych trudności. W miarę jak akcja rozwija się. Widzowie są świadkami zabawnych perypetii Harta w trakcie treningów, próbującego udowodnić, że jest zdolny do odegrania poważnej roli akcyjnej. Pomimo licznych wpadek i niepowodzeń, Hart nieustannie dąży do osiągnięcia swojego celu.

Streszczenie

Die Hart cały film • zalukaj • vider • John Travolta wciela się w rolę surowego i wymagającego instruktora. Który nie szczędzi Hartowi trudnych zadań i wyzwań. Nathalie Emmanuel oraz Josh Hartnett dodają do tego mieszaninę charakterów, które wpływają na rozwój fabuły i relacje między postaciami. “Die Hart zalukaj” to serial, który łączy w sobie elementy komedii, akcji i przygody, oferując widzom rozrywkę pełną śmiechu, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przeplatając zabawne sytuacje z momentami naprawdę ekscytującymi, produkcja ta zapewnia niezapomnianą rozrywkę dla fanów różnorodnych gatunków filmowych. W miarę jak Hart przemierza drogę od aspirującego aktora do potencjalnej gwiazdy kina akcji. “Die Hart vider” staje się historią o determinacji. Przyjaźni i pokonywaniu własnych ograniczeń, zachęcając widzów do śmiechu i refleksji nad własnymi celami i marzeniami.

DIE HART
DIE HART
DIE HART
DIE HART
DIE HART
Oryginalny tytuł Die Hart
Ocena IMDb 5.1 2,643 głosów
Ocena TMDb 5.966 342 głosów

Dyrektor

Eric Appel
Dyrektor

Obsada

Kevin Hart isKevin Hart
Kevin Hart
John Travolta isRon Wilcox
Ron Wilcox
Jean Reno isClaude Van De Velde
Claude Van De Velde
Brandon Quinn isDanny Morrison
Danny Morrison
Udostępniono0

Podobne tytuły

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
BEZ LITOŚCI 3
PSZCZELARZ
WONKA
AKA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
CREED III
BIEDNE ISTOTY
SHAZAM GNIEW BOGÓW
ASTEROID CITY
PIŁA X
MADAME WEB
×
Aktualności