What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

TETRIS

TETRIS

The game you couldn't put down. The story you couldn't make up.2023/03/15United Kingdom118 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Tetris cały film • zalukaj • vider •

Tetris cały film • zalukaj • vider • To film biograficzny opowiadający historię jednego z najbardziej kultowych gier wideo wszech czasów. W reżyserii Jona S. Bairda i z udziałem Taron Egertona w roli głównej, film przenosi nas w świat powstawania tej ikonicznej gry. Akcja filmu “Tetris zalukaj” rozpoczyna się w latach 80. XX wieku w Związku Radzieckim, gdzie młody programista Alexey Pajitnov (grany przez Taron Egertona) pracuje nad nowym projektem gry komputerowej. Jego celem jest stworzenie czegoś unikatowego i innowacyjnego, co przyciągnie uwagę graczy na całym świecie.

Tetris Fabuła

Początkowo Pajitnov napotyka wiele trudności, ale jego determinacja i pasja sprawiają, że nie poddaje się. Wspierany przez zespół programistów, w tym swoją przyjaciółkę i współpracowniczkę Heniette (w tej roli Jane Smith), Alexey pracuje nad doskonaleniem swojej koncepcji. W miarę trwania filmu “Tetris vider” jak projekt nabiera kształtu, pojawiają się pierwsze sukcesy. Gra, nazwana później “Tetris”, szybko zdobywa popularność wśród graczy na całym świecie. Jej prosta, ale wciągająca mechanika oraz niezwykła trudność sprawiają, że staje się fenomenem. Jednakże wraz z sukcesem pojawiają się również problemy. Pajitnov zostaje wciągnięty w skomplikowane intrygi polityczne, a prawa do gry stają się przedmiotem sporu między różnymi firmami. Walka o kontrolę nad Tetris staje się gorzka i pełna napięcia.

Streszczenie

Tetris cały film • zalukaj • vider • W międzyczasie życie osobiste Pajitnova również ewoluuje. Zmagając się z presją i napięciem związanym z sukcesem gry, stara się utrzymać równowagę między pracą a życiem prywatnym. Jego relacje z Heniette stają się bardziej skomplikowane, gdyż obydwoje muszą zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z rosnącą sławą i presją. W miarę jak historia “Tetris cały film” rozwija się. Widzowie są wciągani w świat twórczej pasji, walki o prawa autorskie i emocjonalne zmagania bohaterów. Film ukazuje nie tylko proces twórczy, ale również wpływ gry na kulturę popularną i społeczeństwo jako całość. Premiera “Tetris” w 2023 roku przyniosła uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Film nie tylko oddaje hołd klasycznej grze wideo. Ale także ukazuje historię człowieka, który stał za jej powstaniem, i wpływ, jaki miała ona na świat rozrywki.

TETRIS
TETRIS
TETRIS
TETRIS
TETRIS
TETRIS
TETRIS
TETRIS
Oryginalny tytuł Tetris
Ocena IMDb 7.4 70,658 głosów
Ocena TMDb 7.782 900 głosów

Dyrektor

Jon S. Baird
Dyrektor

Obsada

Taron Egerton isHenk Rogers
Henk Rogers
Nikita Efremov isAlexey Pajitnov
Alexey Pajitnov
Anthony Boyle isKevin Maxwell
Kevin Maxwell
Ben Miles isHoward Lincoln
Howard Lincoln
Ken Yamamura isMinoru Arakawa
Minoru Arakawa
Igor Grabuzov isValentin Trifonov
Valentin Trifonov
Ayane Nagabuchi isAkemi Rogers
Akemi Rogers
Rick Yune isBank Manager
Bank Manager
Udostępniono0

Podobne tytuły

DIABELSKA JAZDA
NIGDZIE
MISJA STONE
BRACIA ZE STALI
NAPOLEON
AFTER 5
NIEPOKALANA
GODZILLA MINUS ONE
BOOGEYMAN
ZAKONNICA 2
POPRZEDNIE ŻYCIE
GRAN TURISMO
×
Aktualności