What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

KANDAHAR

KANDAHAR

The only thing more dangerous than the mission is the escape.2023/05/25UAE119 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Kandahar cały film • zalukaj • vider •

Kandahar cały film • zalukaj • vider • to film opowiadający historię tajnej misji, która przenosi się z Afganistanu do Kanady. Główny bohater, agent CIA, zostaje wysłany, aby zinfiltrować kanadyjską organizację terrorystyczną. Jego zadaniem jest zdobycie informacji i zapobieżenie planowanym atakom terrorystycznym. Podczas swojej misji agent musi stawić czoła licznych wyzwaniom, w tym ryzykując swoim życiem, aby odkryć i zneutralizować zagrożenie. Fabuła filmu “Kandahar zalukaj” rozwija się, gdy agent stopniowo odkrywa złożoność organizacji terrorystycznej oraz jej powiązania z wysokimi strukturami władzy. Podczas śledztwa agent nawiązuje kontakt z lokalnymi informatorami, próbując zgromadzić wystarczająco dużo dowodów, aby rozprawić się z zagrożeniem. Jednakże, im głębiej wchodzi w ten mroczny świat, tym bardziej zdaje sobie sprawę. Że misja jest bardziej skomplikowana i niebezpieczna niż się spodziewał.

Kandahar Fabuła

W miarę rozwoju akcji, film porywa widzów w porywającą podróż przez świat szpiegowskich intryg i niebezpieczeństw, gdzie główni bohaterowie muszą zmierzyć się z wyzwaniami i zagrożeniami, które czyhają na nich z każdej strony. Bohater musi podejmować szybkie decyzje, aby unikać wykrycia i zakończyć swoją misję z powodzeniem. Jego determinacja i inteligencja są kluczowe dla przeżycia i osiągnięcia celu. W trakcie filmu “Kandahar vider” widzowie są świadkami dramatycznych akcji. Wartkiej rywalizacji oraz napiętych sytuacji, które trzymają ich w napięciu do samego końca. Wsparcie agenta CIA oraz jego umiejętność radzenia sobie w ekstremalnych warunkach są kluczowe dla powodzenia misji. Jednakże, cena, jaką płaci za to zwycięstwo, jest wysoka. Bohater staje przed koniecznością zmierzenia się nie tylko z zewnętrznymi zagrożeniami. Ale również z własnymi demonami oraz moralnymi dylematami, które pojawiają się w związku z jego działaniami.

Streszczenie

W finale filmu Kandahar cały film • zalukaj • vider • Po wielu zwrotach akcji i dramatycznych momentach, agent udaje się zneutralizować zagrożenie i zakończyć misję sukcesem. Jednakże, pozostaje świadomy, że walka z terroryzmem nie kończy się tu. A każde zwycięstwo niesie za sobą nowe wyzwania i konsekwencje. Agent, mimo sukcesu misji, pozostaje zmagający się z trudnościami i wewnętrznymi konfliktami, które towarzyszą mu po powrocie do normalnego życia. Film “Kandahar cały film” rzuca światło na trudną rzeczywistość walki z terroryzmem i osobistych poświęceń, jakie muszą ponosić bohaterowie.

KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
KANDAHAR
Oryginalny tytuł Kandahar
Ocena IMDb 6 23,012 głosów
Ocena TMDb 6.914 623 głosów

Dyrektor

Obsada

Gerard Butler isTom Harris
Tom Harris
Navid Negahban isMohammad 'Mo' Doud
Mohammad 'Mo' Doud
Travis Fimmel isRoman Chalmers
Roman Chalmers
Ali Fazal isKahil Nasir
Kahil Nasir
Bahador Foladi isFarzad Asadi
Farzad Asadi
Mark Arnold isMark Lowe
Mark Lowe
Corey Johnson isChris Hoyt
Chris Hoyt
Tom Rhys Harries isOliver Altman
Oliver Altman
Udostępniono0

Podobne tytuły

EGZORCYSTA PAPIEŻA
MISJA STONE
BLUE BEETLE
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
ZAKONNICA 2
TETRIS
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
DIABELSKA JAZDA
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
MAFIA MAMMA
MARVELS
×
Aktualności