What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MISJA STONE

MISJA STONE

Defy the odds2023/08/09USA124 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Misja Stone cały film • zalukaj • vider •


W filmie Misja Stone cały film • zalukaj • vider • Śledzimy agentkę pracującą dla tajnej organizacji, której celem jest utrzymanie pokoju na świecie. Jej zadaniem staje się powstrzymanie hakerki przed wykradnięciem cennej i niebezpiecznej broni. Główna bohaterka, agentka o kryptonimie Stone, jest doświadczoną profesjonalistką, gotową poświęcić wszystko dla dobra ludzkości. Wraz ze swoim zespołem, który składa się z wykwalifikowanych specjalistów, podejmuje się zadania o najwyższym priorytecie: zatrzymania hakerki, która planuje zdobycie broni zdolnej do wywołania chaosu na skalę światową. Akcja filmu “Misja Stone zalukaj” rozwija się dynamicznie. Gdy agentka Stone i jej zespół tropią śladem hakerki przez różne kontynenty, starając się zatrzymać ją przed osiągnięciem swojego celu.

Misja Stone Fabuła

W miarę jak fabuła rozwija się, odkrywają coraz więcej informacji na temat spisku. Który stoi za próbą kradzieży broni, oraz motywacji hakerki. W trakcie śledztwa bohaterka musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, w tym zróżnicowanymi pułapkami. Atakami ze strony przeciwników oraz koniecznością podejmowania szybkich i trudnych decyzji. Jednak dzięki swojemu doświadczeniu, sprytowi i determinacji, nieustannie dąży do osiągnięcia swojego celu. W miarę jak fabuła filmu “Misja Stone vider” zbliża się do kulminacyjnego momentu. Napięcie rośnie, a bohaterka musi stawić czoła ostatecznej konfrontacji z hakerką, która może zadecydować o losach świata.

Streszczenie

Misja Stone cały film • zalukaj • vider • Walka staje się coraz bardziej zacięta, a stawką jest nie tylko bezpieczeństwo ludzkości. Ale także przyszłość samej agentki Stone i jej zespołu. W końcowym akcie filmu dochodzi do spektakularnej konfrontacji, która trzyma widzów w napięciu do samego końca. Ostateczne rozwiązanie tajemnicy i losy bohaterów są niepewne, co sprawia, że film wciąga i angażuje widza aż do ostatnich minut. “Misja Stone cały film” to nie tylko film o szpiegowskich działaniach i walce z przestępczością, ale także opowieść o mądrości. Odwadze i determinacji jednostki w obliczu największych wyzwań. To historia o sile ludzkiego charakteru i jego zdolności do przetrwania nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
MISJA STONE
Oryginalny tytuł Heart of Stone
Ocena IMDb 5.7 49,852 głosów
Ocena TMDb 6.902 1,212 głosów

Dyrektor

Obsada

Gal Gadot isRachel Stone
Rachel Stone
Alia Bhatt isKeya Dhawan
Keya Dhawan
Enzo Cilenti isMulvaney
Mulvaney
Joe Reisig isLars Monroe
Lars Monroe
Udostępniono0

Podobne tytuły

BLUE BEETLE
PSZCZELARZ
RYCERZE ZODIAKU
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
NIEZNISZCZALNI 4
GRAN TURISMO
GRA FORTUNY
MAFIA MAMMA
ZAKONNICA 2
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
BOOGEYMAN
SHAZAM GNIEW BOGÓW
×
Aktualności