What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

JOHN WICK 4

JOHN WICK 4

No way back, one way out.2023/03/22Germany170 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

John Wick 4 cały film • zalukaj • vider •

W John Wick 4 cały film • zalukaj • vider • Kontynuacji trzeciej części z 2019 roku, widzowie ponownie wcielają się w postać tytułowego bohatera, granej przez Keanu Reevesa. Chad Stahelski, reżyserujący wcześniejsze części serii, ponownie stanął za kamerą w przypadku “John Wick 4”. Scenariusz filmu powstał dzięki pracy Shaya Hattena i Michaela Fincha. Akcja filmu “John Wick 4 cały film” rozpoczyna się w świecie. Gdzie przemoc i zdrada są na porządku dziennym, a główny bohater, John Wick, staje w obliczu coraz większych wyzwań. Po wydarzeniach z poprzednich części, Wick jest teraz jeszcze bardziej skomplikowany i zmuszony do stawienia czoła swoim wrogom.

John Wick 4 Fabuła

W miarę jak historia rozwija się, John Wick zostaje wplątany w skomplikowaną sieć intryg, zdrad i politycznych gier. Nie mogąc uciec od swojej przeszłości, musi zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami, którzy chcą go zniszczyć. Główny wątek filmu skupia się na samotnej walce Johna Wicka, który staje do walki z nieprzejednanymi wrogami. Bez względu na koszty, Wick musi użyć wszystkich swoich umiejętności, by przeżyć i odkryć prawdę ukrytą za całą intrygą. W trakcie filmu “John Wick 4 zalukaj” widzowie są świadkami ekscytujących scen akcji, pełnych szybkich pościgów, strzelanin i walk wręcz. Choreografia walki, za którą odpowiedzialny jest Stahelski, jest dynamiczna i widowiskowa, co trzyma widza w napięciu przez cały czas trwania filmu.

Streszczenie

John Wick 4 cały film • zalukaj • vider • Keanu Reeves, w roli Johna Wicka. Ponownie imponuje widzom swoją charyzmą i umiejętnościami aktorskimi. Jego postać, choć przesiąknięta smutkiem i bólem, emanuje determinacją i siłą charakteru. Oprócz Reevesa, w filmie występują także inni znani aktorzy. Którzy wcielają się w różnorodne postacie, od sojuszników po wrogów Johna Wicka. Ich kreacje dodają filmowi głębi i różnorodności. “John Wick 4 vider” to nie tylko kolejna część popularnej serii. Ale także film, który oferuje widzom emocjonującą podróż przez mroczny i brutalny świat, gdzie reguły nie istnieją, a przetrwanie zależy od determinacji i umiejętności.

JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
JOHN WICK 4
Oryginalny tytuł John Wick: Chapter 4
Ocena IMDb 7.8 283,174 głosów
Ocena TMDb 7.8 4,720 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
ZAKONNICA 2
FLASH 2023
GODZILLA MINUS ONE
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
NIGDZIE
SHAZAM GNIEW BOGÓW
BEZ LITOŚCI 3
65
×
Aktualności