What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

DIABELSKA JAZDA

DIABELSKA JAZDA

Revenge takes the wheel.2023/07/20USA90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Diabelska jazda cały film • zalukaj • vider •

Diabelska jazda cały film • zalukaj • vider • To hipnotyzujący thriller psychologiczny z 2023 roku, którego akcja skupia się na nietypowej podróży dwóch mężczyzn przez bezdroża Ameryki. Reżyserem filmu jest Yuval Adler, a scenariusz napisał Luke Paradise. W rolach głównych występują znakomity Nicolas Cage jako tajemniczy pasażer oraz Joel Kinnaman w roli kierowcy. Historia filmu “Diabelska jazda vider” rozpoczyna się w bezludnym krajobrazie. Gdzie tajemniczy mężczyzna (Nicolas Cage) zatrzymuje samochód na odludnej drodze i prosi o pomoc. Na swoje szczęście znajduje go Chris (Joel Kinnaman), samotny kierowca, który oferuje mu podwiezienie. Co z początku wydaje się być zwykłą, niewinną podróżą, szybko zmienia się w niepokojącą odyseję przez mroczne zakamarki umysłu.

Diabelska jazda Fabuła

W miarę jak droga się przed nimi rozwija, okazuje się, że obaj mężczyźni kryją przed sobą mroczne tajemnice. Tajemniczy pasażer wydaje się być zagadkową postacią, której przeszłość jest pełna tajemnic i przerażających sekretów. Chris, z kolei. Staje się coraz bardziej zaniepokojony zachowaniem swojego pasażera i zaczyna podejrzewać, że ma do czynienia z kimś niebezpiecznym. W miarę jak przemieszczają się przez bezdroża, atmosfera staje się coraz bardziej napięta, a relacje między bohaterami coraz bardziej skomplikowane. Niczym w diabelskiej grze, w filmie “Diabelska jazda zalukaj” każde kolejne zdarzenie tylko zwiększa poczucie niepokoju i niepewności. Obaj mężczyźni muszą stawić czoła swoim własnym demonom, podczas gdy granica między prawdą a kłamstwem staje się coraz bardziej zatarasowana.

Streszczenie

Diabelska jazda cały film • zalukaj • vider • Nicolas Cage wciela się w swoją rolę z charakterystycznym charyzmatem i tajemniczością, sprawiając. Że jego postać jest jednocześnie przerażająca i fascynująca. Joel Kinnaman również doskonale odgrywa rolę kierowcy zmagającego się z coraz bardziej niebezpiecznymi sytuacjami. “Diabelska jazda cały film” to film.Który trzyma widza w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny, oferując mieszankę emocji, od zwątpienia po napięcie i strach. Z każdym kolejnym kilometrem drogi, tajemnica staje się coraz bardziej gęsta, a ryzyko coraz większe. To nie tylko podróż przez krajobrazy Ameryki, ale również przez ludzkie umysły i najgłębsze zakamarki ludzkiej psychiki.

DIABELSKA JAZDA
DIABELSKA JAZDA
DIABELSKA JAZDA
DIABELSKA JAZDA
DIABELSKA JAZDA
DIABELSKA JAZDA
Oryginalny tytuł Sympathy for the Devil
Ocena IMDb 5.5 5,650 głosów
Ocena TMDb 6.298 114 głosów

Dyrektor

Yuval Adler
Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
TETRIS
JOHN WICK 4
AKA
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
CREED III
NIEZNISZCZALNI 4
FLASH 2023
NIEPOKALANA
INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA
BEZ LITOŚCI 3
MUZZLE
×
Aktualności