What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA

Greed is an animal that hungers for blood.2023/10/18USA206 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Czas Krwawego Księżyca cały film • zalukaj • vider •


Czas Krwawego Księżyca cały film • zalukaj • vider • To filmowy dramat, który przenosi widzów w realia Oklahomy w latach 20. XX wieku, ukazując prawdziwe wydarzenia związane z zabójstwami Osagów i narodzinami Federalnego Biura Śledczego (FBI). Reżyserem tej wielowątkowej opowieści jest Martin Scorsese, który z mistrzostwem kreśli portret okrutnych zbrodni i walki o sprawiedliwość. Fabuła filmu koncentruje się na historii Osagów, tubylczej ludności posiadającej bogactwa naftowe. Której członkowie zostają brutalnie zamordowani w serii tajemniczych zabójstw. Głównym wątkiem filmu jest śledztwo prowadzone przez agenta FBI, który wraz z lokalnym detektywem próbuje rozwikłać sprawę. W miarę jak dochodzenie się rozkręca, ukazuje się cała złożoność korupcji, rasizmu i zdrady, które doprowadziły do tych makabrycznych zbrodni.

Czas Krwawego Księżyca Fabuła

Scorsese nie tylko przedstawia śledztwo jako kluczowy element fabuły, ale również ukazuje społeczne konteksty i napięcia. Jakie towarzyszą temu dramatycznemu wydarzeniu. Widzowie poznają różne perspektywy “Czas Krwawego Księżyca vider”. Od postaci Osagów walczących o sprawiedliwość i godność, po agentów FBI stawiających czoła politycznym i społecznym przeciwnościom. W miarę jak fabuła się rozwija, poznajemy tajemnicę, która kryje się za brutalnymi morderstwami oraz manipulacje, które miały na celu ukrycie prawdy. Scorsese eksploruje motywacje i emocje głównych bohaterów, ukazując ich wewnętrzne konflikty i moralne dylematy. Zdjęcia do filmu odbyły się w autentycznych lokalizacjach w Oklahomie, co dodaje produkcji autentyczności i głębi. Scorsese wykorzystuje malownicze krajobrazy i realistyczne ujęcia, aby przenieść widza w atmosferę epoki, w której toczy się akcja.

Streszczenie

Czas Krwawego Księżyca cały film • zalukaj • vider • W finale filmu, po wielu zwrotach akcji i emocjonalnych kulminacjach, dochodzi do rozwiązania sprawy i wyjawienia prawdy. Jednakże “Czas Krwawego Księżyca zalukaj” to nie tylko opowieść o rozwiązaniu kryminalnej zagadki. Ale także o walce z przemocą, rasizmem i niesprawiedliwością. To film, który zmusza widza do refleksji nad ciemnymi stronami historii i nad nadzieją na lepszą przyszłość. W filmie “Czas Krwawego Księżyca cały film”, Scorsese nie tylko przedstawia brutalne zbrodnie i walkę o sprawiedliwość. Ale również zagłębia się w psychologiczny portret postaci, ukazując ich zmagania z wewnętrznymi demonami i moralnymi dylematami. To poruszająca opowieść o sile ludzkiego charakteru w obliczu największych wyzwań historycznych.

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
Oryginalny tytuł Killers of the Flower Moon
Ocena IMDb 8.9 3,063 głosów
Ocena TMDb 7.616 56 głosów

Dyrektor

Ellen Kuras
Dyrektor

Obsada

Leonardo DiCaprio isErnest Burkhart
Ernest Burkhart
Lily Gladstone isMollie Burkhart
Mollie Burkhart
Robert De Niro isWilliam King Hale
William King Hale
Jesse Plemons isTom White
Tom White
William Belleau isHenry Roan
Henry Roan
Louis Cancelmi isKelsie Morrison
Kelsie Morrison
Udostępniono3

Podobne tytuły

EGZORCYSTA PAPIEŻA
CZERWONE MAKI
CREED III
AKA
OBSESJA
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
OPPENHEIMER
KOKAINOWY MIŚ
NAPOLEON
KANDAHAR
GODZILLA MINUS ONE
NIEZNISZCZALNI 4
×
Aktualności