What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

BOOGEYMAN

BOOGEYMAN

It's not real. It's not real. It's not real.2023/05/31USA99 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Boogeyman cały film • zalukaj • vider •

Boogeyman cały film • zalukaj • vider • to horror o zjawiskach nadprzyrodzonych z 2023 roku, który został wyreżyserowany przez Roba Savage’a. Opowiada on historię filmu “Boogeyman zalukaj” młodej kobiety, Sarah, która stara się zmierzyć się z traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa i stawić czoła demonom swojej przeszłości. Główna bohaterka, Sarah, od dawna zmaga się z koszmarami i lękami związanymi z tajemniczą postacią znaną jako Boogeyman. Po latach wraca do domu rodzinnego, aby rozwikłać tajemnicę, która przez całe jej życie wydawała się być przekleństwem.

Boogeyman Fabuła

Kiedy Sarah odkrywa, że jej siostra, z którą miała trudne relacje. Również doświadczała podobnych strachów, postanawia zgłębić mroczne tajemnice rodzinnego domu. Stopniowo odkrywa ona, że istota z dziecięcych koszmarów może być rzeczywista, a przeszłość jej rodziny skrywa mroczne sekrety. Akcja filmu “Boogeyman vider” w miarę jak Sarah prowadzi śledztwo. Odkrywa coraz więcej informacji o Boogeymanie i jego związku z jej rodziną. Okazuje się, że istota ta jest prawdziwa i ma związek z tragicznymi wydarzeniami sprzed lat. W trakcie swojej podróży Sarah musi stawić czoła strachom i demonom z przeszłości. Aby ocalić siebie i swoich bliskich przed wpływem Boogeymana. Jej walka o przeżycie prowadzi ją na krawędź obłędu, a granica między rzeczywistością a koszmarami staje się coraz bardziej zatarta.

Streszczenie

Boogeyman cały film • zalukaj • vider • to nie tylko horror pełen napięcia i strachu, ale także opowieść o traumie, przebaczeniu i odwadze. Film “Boogeyman cały film” ukazuje. Jak przeszłość może wpływać na teraźniejszość i jak ważne jest, aby zmierzyć się z demonami, które nas nawiedzają. Zanim będzie za późno. Wraz z narastającym napięciem i coraz bardziej przerażającymi odkryciami. Sarah musi znaleźć siłę, by przeciwstawić się mrocznym siłom, które ją prześladują. Jej determinacja i odwaga są kluczem do odkrycia prawdy i uwolnienia się od koszmarów przeszłości. Sarah odkrywa, że Boogeyman to nie tylko zwykły strach dziecięcy, ale rzeczywiste zagrożenie. Które może zniszczyć jej życie i życie jej bliskich.

BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
BOOGEYMAN
Oryginalny tytuł The Boogeyman
Ocena IMDb 5.9 27,078 głosów
Ocena TMDb 6.695 477 głosów

Dyrektor

Rob Savage
Dyrektor

Obsada

Sophie Thatcher isSadie Harper
Sadie Harper
Vivien Lyra Blair isSawyer Harper
Sawyer Harper
Chris Messina isWill Harper
Will Harper
David Dastmalchian isLester Billings
Lester Billings
Marin Ireland isRita Billings
Rita Billings
Madison Hu isBethany
Bethany
Udostępniono0

Podobne tytuły

DIABELSKA JAZDA
PSZCZELARZ
MUZZLE
NIEZNISZCZALNI 4
ANATOMIA UPADKU
TETRIS
NIGDZIE
ULTIMATUM
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
MISJA STONE
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
NIEPOKALANA
×
Aktualności