What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

NIGDZIE

NIGDZIE

Attempting to survive in the middle of nowhere is her only option.2023/09/29Spain109 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Nigdzie cały film • zalukaj • vider •

Nigdzie cały film • zalukaj • vider • To przerażający thriller o przetrwaniu z 2023 roku, który przenosi widza w świat mrocznej walki o życie. Reżyserem filmu jest Albert Pintó. A scenariusz powstał na podstawie pracy zespołu scenarzystów: Ernesta Riery, Miguela Ruza, Indiany Listy, Seanne Winslow i Teresy Rosendoy. W rolach głównych występują Anna Castillo i Tamar Novas. Fabuła filmu skupia się na losach młodej kobiety, Sofii (Anna Castillo). Która budzi się w zupełnie obcym miejscu bez żadnych wspomnień o tym, jak się tam znalazła. Otoczona przez mroczne i nieprzyjazne otoczenie, musi ona podjąć walkę o przetrwanie i odnalezienie drogi do domu.

Nigdzie Fabuła

Początek filmu “Nigdzie zalukaj” ukazuje Sofię w chwili przebudzenia się w tajemniczym miejscu, które okazuje się być labiryntem pełnym niebezpieczeństw i pułapek. Mimo braku wsparcia, Sofia musi polegać jedynie na własnych siłach i intuicji, by znaleźć wyjście z klaustrofobicznego i przerażającego labiryntu. W miarę rozwoju fabuły, widzowie są świadkami coraz bardziej ekstremalnych sytuacji, z jakimi musi zmierzyć się Sofia. W walce o przetrwanie, musi ona stawić czoła nie tylko fizycznym wyzwaniom, ale także własnym lękom i demonom przeszłości, które zdają się ją nieustannie prześladowywać. Główny wątek filmu “Nigdzie vider” to podróż Sofii przez labirynt. Podczas której stawia ona czoła coraz to bardziej niebezpiecznym przeciwnościom i zagrożeniom. W miarę jak zbliża się do ostatecznego rozwiązania, odkrywa ona coraz więcej tajemnic związanych z tym miejscem i swoją własną tożsamością.

Streszczenie

Nigdzie cały film • zalukaj • vider • Reżyser Albert Pintó doskonale buduje napięcie i atmosferę grozy. Wykorzystując mroczne ujęcia, dynamiczną muzykę i autentyczne aktorstwo. Zdjęcia filmu przenoszą widza w środek labiryntu, tworząc atmosferę nieustannej niepewności i zagrożenia. W finale filmu, po wielu zwrotach akcji i dramatycznych konfrontacjach. Sofia udaje się znaleźć wyjście z labiryntu i odzyskać swoją wolność. Mimo to, cena tego zwycięstwa jest wysoka, bowiem zostaje ona skonfrontowana z własnymi demonami i musi przezwyciężyć swoje największe lęki. “Nigdzie cały film” to nie tylko thriller o przetrwaniu. Ale także głęboka opowieść o sile ludzkiego charakteru i determinacji w obliczu największych wyzwań. Film porusza tematy strachu. Nadziei i odwagi, zachęcając widza do refleksji nad naturą ludzkiej egzystencji i zdolności do przezwyciężania przeciwności losu.

NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
NIGDZIE
Oryginalny tytuł Nowhere
Ocena IMDb 6.4 12,094 głosów
Ocena TMDb 7.739 549 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono1

Podobne tytuły

AFTER 5
CHALLENGERS
KANDAHAR
GRAN TURISMO
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
FILIP
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
CHŁOPI
KOS
BRACIA Z PRZEDMIEŚĆ 2
AKA
JOHN WICK 4
×
Aktualności