What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

NIEPOKALANA

NIEPOKALANA

Not every intervention is divine.2024/03/20Italy89 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Niepokalana cały film • zalukaj • vider •

“Niepokalana cały film • zalukaj • vider •” To amerykański horror psychologiczny z 2024 roku, wyreżyserowany przez uznanego twórcę Michaela Mohana. Napisany przez utalentowanego scenarzystę Andrew Lobela, a współprodukowany przez Sydneya Sweeneya, który jednocześnie gra jedną z głównych ról w filmie. W obsadzie występują także Álvaro Morte, Benedetta Porcaroli, Dora Romano, Giorgio Colangeli i Simona Tabasco. Fabuła filmu “Niepokalana vider” skupia się na młodej kobiecie, granej przez Sydneya Sweeneya. Która przenosi się do starej posiadłości w odległej. Wiejskiej okolicy. Na początku wszystko wydaje się być idylliczne, ale szybko okazuje się, że dom skrywa mroczne tajemnice i przerażające historie z przeszłości.

Niepokalana Fabuła

W miarę jak bohaterka zbliża się do odkrycia prawdy, zaczynają dziać się coraz dziwniejsze i bardziej niebezpieczne rzeczy. Duszne napięcie i tajemnicza atmosfera narastają, a granica między rzeczywistością a halucynacjami staje się coraz bardziej płynna. “Niepokalana zalukaj” to nie tylko typowy horror, ale także głęboki portret psychologiczny, który bada ludzką psychikę i obsesje. Poprzez wizualne efekty, dźwiękową ścieżkę dźwiękową i niepokojącą atmosferę, film kładzie nacisk na budowanie strachu i dezorientacji wśród widzów. Z zaskakującymi zwrotami akcji i nieprzewidywalnym zakończeniem, “NIEPOKALANA” obiecuje trzymać widza w napięciu do samego końca. To mrożący krew w żyłach horror, który nie pozwoli Ci o nim zapomnieć.

Streszczenie

“Niepokalana cały film • zalukaj • vider •” to film, który eksploruje tematykę traumatycznych wspomnień, utraconej niewinności i walki z wewnętrznymi demonami. Sydney Sweeney wciela się w rolę bohaterki, która staje twarzą w twarz z przeszłością, której nie może się uwolnić. Álvaro Morte, Benedetta Porcaroli, Dora Romano, Giorgio Colangeli i Simona Tabasco tworzą zróżnicowany zespół postaci. Których tajemnice stopniowo wychodzą na światło dzienne. Dodając coraz większego napięcia i zagadki do fabuły. “Niepokalana cały film” to film. Który zostawi widzów z trzęsącymi się emocjami i zmusi do głębszych refleksji nad naturą strachu. Wewnętrzną walką i ceną, jaką płacimy za nasze grzeszki przeszłości.

NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
NIEPOKALANA
Oryginalny tytuł Immaculate
Ocena IMDb 6.3 5,220 głosów
Ocena TMDb 6.176 51 głosów

Dyrektor

Obsada

Álvaro Morte isFather Sal Tedeschi
Father Sal Tedeschi
Dora Romano isMother Superior
Mother Superior
Giorgio Colangeli isCardinal Franco Merola
Cardinal Franco Merola
Simona Tabasco isSister Mary
Sister Mary
Giampiero Judica isDott. Gallo
Dott. Gallo
Niccolò Senni isCustoms Official
Customs Official
Giampiero Judica isDoctor Gallo
Doctor Gallo
Udostępniono1

Podobne tytuły

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
MISJA STONE
ANATOMIA UPADKU
JOHN WICK 4
KANDAHAR
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
ZAKONNICA 2
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
BEZ LITOŚCI 3
ULTIMATUM
×
Aktualności