What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

ZAKONNICA 2

ZAKONNICA 2

Confess your sins.2023/09/06USA110 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Zakonnica 2 cały film • zalukaj • vider •

Zakonnica 2 cały film • zalukaj • vider • to kontynuacja przerażającego horroru, który przenosi widza w mroczny świat zakonnic i demonów. Reżyserem tego filmu jest Michael Chaves, a scenariusz napisali Akela Cooper, Ian B. Goldberg i Richard Naing. Film stanowi dziewiątą produkcję w Uniwersum Obecności i jest kolejnym rozdziałem w historii przerażającej zakonnicy Valak. Akcja filmu “Zakonnica 2 vider” rozgrywa się w świecie zakonnic, gdzie tajemnice i zło czają się w ciemnościach klasztornych korytarzy. Głównymi bohaterkami są młode siostry, które stawiają czoło potężnym siłom zła, które chcą zniszczyć świat.

Zakonnica 2 Fabuła

W obsadzie filmu występują utalentowane aktorki, takie jak Storm Reid, Taissa Farmiga i Anna Popplewell, które wcielają się w postacie siostry walczące z demonami. Aby uratować ludzkość przed zagładą. Fabuła “Zakonnica 2 cały film” skupia się na nowych zagrożeniach, które zagrażają światu i Kościołowi. Główną postacią jest młoda siostra, która odkrywa mroczne tajemnice klasztoru i staje twarzą w twarz z demonami. Które próbują przejąć kontrolę nad jej duszą. Podczas swojej podróży siostra musi zmierzyć się nie tylko z zewnętrznymi siłami zła. Ale także ze swoimi własnymi lękami i wątpliwościami. To dla niej czas próby i wyboru. Czy jest gotowa poświęcić się dla dobra innych i stawić czoła mrocznym siłom, które czyhają na nią z każdym krokiem.

Streszczenie

Zakonnica 2 cały film • zalukaj • vider • Reżyser Michael Chaves doskonale buduje atmosferę grozy i napięcia, wykorzystując dynamiczne ujęcia. Mroczne scenerie i autentyczne aktorstwo. Widzowie są wciągani w wir emocji i niebezpieczeństw, razem z bohaterkami, które stawiają czoła przerażającym wyzwaniom. W finale filmu siostry muszą zmierzyć się z największymi siłami zła, aby uratować świat przed zagładą. Pomimo trudności i przeciwności losu, nie tracą nadziei i wiarę w to, że dobro zawsze zwycięży nad złem. “Zakonnica 2 zalukaj” to nie tylko horror pełen napięcia i strachu. Ale także głęboka opowieść o sile wiary, odwadze i poświęceniu. Film porusza tematy uniwersalne, które są bliskie każdemu widzowi, zachęcając do refleksji nad własnymi przekonaniami i wartościami.

ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
ZAKONNICA 2
Oryginalny tytuł The Nun II
Ocena IMDb 5.8 27,505 głosów
Ocena TMDb 7.023 887 głosów

Dyrektor

Sarah Boutin
Dyrektor

Obsada

Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Storm Reid isSister Debra
Sister Debra
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Suzanne Bertish isMadame Laurent
Madame Laurent
Peter Hudson isFather Ridley
Father Ridley
Udostępniono3

Podobne tytuły

MUZZLE
KOKAINOWY MIŚ
EGZORCYSTA: WYZNAWCA
PIŁA X
MEG 2 GŁĘBIA
EGZORCYSTA PAPIEŻA
KANDAHAR
PSZCZELARZ
ULTIMATUM
DIE HART
MISJA STONE
DIABELSKA JAZDA
×
Aktualności