What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

SZYBCY I WŚCIEKLI 10

SZYBCY I WŚCIEKLI 10

The end of the road begins.2023/05/17USA142 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Szybcy i wściekli 10 cały film • zalukaj • vider •

Szybcy i wściekli 10 cały film • zalukaj • vider • to kolejna odsłona popularnej serii filmowej, która kontynuuje historię wyścigów ulicznych, akcji i przygód. Reżyserią tego filmu zajął się Louis Leterrier, a scenariusz powstał pod rękami Dana Mazeau i Justina Lina. Stanowi on sequel dziewiątej części sagi oraz jedenasty pełnometrażowy film z serii “Szybcy i wściekli”. Akcja filmu “Szybcy i wściekli 10 vider” toczy się w świecie ekstremalnych wyścigów samochodowych. Gdzie prędkość, adrenalina i niebezpieczeństwo to codzienność. Główni bohaterowie, weterani ulicznych wyścigów, ponownie znajdują się w wirze nielegalnych zmaganiach na drogach miast i autostrad.

Szybcy i wściekli 10 Fabuła

Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz oraz reszta ekipy znowu spotykają się, aby zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i wrogiem. Tym razem ich misja staje się osobista. Gdy pojawia się tajemnicza postać z przeszłości, która chce zemścić się na bohaterach za dawne krzywdy. W miarę jak fabuła filmu “Szybcy i wściekli 10 zalukaj” się rozwija, widzowie są wciągani w wir emocji, akcji i napięcia. Każda kolejna scena to intensywne pościgi samochodowe, widowiskowe akrobacje i niebezpieczne wyścigi, które trzymają ich w napięciu.

Streszczenie

Nie zabraknie również emocjonalnych momentów, gdy bohaterowie Szybcy i wściekli 10 cały film • zalukaj • vider • muszą zmierzyć się ze swoimi demonami przeszłości oraz podjąć trudne decyzje. Które będą miały wpływ na losy całej ekipy. Relacje między postaciami, lojalność oraz przyjaźń odgrywają kluczową rolę w całej historii. W miarę jak fabuła filmu zmierza ku kulminacyjnym momentom, bohaterowie są zmuszeni do podjęcia ostatecznych decyzji. Które zaważą na przyszłości nie tylko ich samych, ale także całego świata wyścigów ulicznych. Podsumowując, “Szybcy i wściekli 10 cały film” to kolejny dynamiczny i pełen akcji film, który spełnia oczekiwania fanów serii. Znów dostarcza widowiskowych scen wyścigowych, emocjonujących pościgów i niezapomnianych chwil, które przyciągną uwagę widzów do samego końca.

SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
Oryginalny tytuł Fast X
Ocena IMDb 5.8 97,824 głosów
Ocena TMDb 7.262 3,977 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

NIGDZIE
KANDAHAR
GRAN TURISMO
NIEPOKALANA
DIE HART
MADAME WEB
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
MAFIA MAMMA
GODZILLA MINUS ONE
JOHN WICK 4
RYCERZE ZODIAKU
NIEZNISZCZALNI 4
×
Aktualności