What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MUZZLE

MUZZLE

Vengeance unleashed.2023/09/29USA100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Muzzle cały film • zalukaj • vider •

Muzzle cały film • zalukaj • vider • To pełen napięcia amerykański thriller akcji z 2023 roku, który przenosi widza w świat agentów tajnych służb i podwójnych agentów. Reżyserem filmu jest John Stalberg Jr., a scenariusz napisał Carlyle Eubank. W rolach głównych występują znani aktorzy: Aaron Eckhart, Penelope Mitchell, Diego Tinoco, Paul Johansson, Kyle Smithson, Delissa Reynolds i Stephen Lang. Fabuła filmu “Muzzle vider”. Agent CIA, John Hayes (Aaron Eckhart), znajduje się w sytuacji, gdzie zostaje oskarżony o zdradę i zmuszony do ucieczki przed własną agencją. W obliczu zdrady i spisku. Której stał się ofiarą, Hayes musi podjąć desperackie kroki, aby oczyścić swoje imię i odkryć prawdziwych sprawców.

Muzzle Fabuła

Początek filmu “Muzzle zalukaj” przedstawia życie Johna Hayesa jako doświadczonego agenta CIA, który wykonuje niebezpieczne misje na całym świecie. Jednak, oskarżony o zdradę i zamach na swojego przełożonego (Paul Johansson). Ucieka przed pościgiem i musi schronić się, aby ocalić swoje życie. W miarę rozwoju fabuły, Hayes odkrywa, że wplątany jest w większą intrygę. W której za zamachem stoi tajemnicza organizacja i wysoko postawieni urzędnicy. Stara się odkryć tożsamość swoich wrogów, dowiedzieć się, dlaczego ktoś go oskarżył, zanim nastąpi kolejny atak na jego życie. Główny wątek filmu to pogoń za prawdą i sprawiedliwością, gdy Hayes ryzykuje wszystkim, aby wyjść z ukrycia i zwalczyć swoich wrogów. W miarę jak zagadka się pogłębia. Widzowie wciągani są w emocjonującą podróż przez intrygi i napięcie. Zdrady i zdradę, które zagrażają nie tylko życiu Johna, ale także stabilności całego kraju.

Streszczenie

Muzzle cały film • zalukaj • vider • Doskonale buduje napięcie i tempo akcji. Wykorzystując dynamiczne ujęcia, efekty specjalne i intensywną muzykę. Ma utrzymać widza w napięciu przez cały czas trwania filmu. Zdjęcia filmu przenoszą widza w świat szpiegowskich operacji i niebezpiecznych pościgów, tworząc atmosferę nieustannej grozy i niepewności. W finale filmu, po wielu zwrotach akcji i dramatycznych konfrontacjach, John Hayes udaje się odkryć prawdę i oczyścić swoje imię. Pokonuje swoich wrogów i zapewniając bezpieczeństwo swojemu krajowi. Po osiągnięciu zwycięstwa, musi stawić czoła wysokiej cenie, kiedy zmuszają go do dokonania wyboru między lojalnością a sprawiedliwością. “Muzzle cały film” to nie tylko emocjonujący thriller akcji, ale także introspekcyjna opowieść o honorze. Lojalności i odwadze w obliczu największych wyzwań. Film porusza tematy polityczne i moralne, zachęcając widza do refleksji nad naturą sprawiedliwości i poświęcenia.

MUZZLE
MUZZLE
Oryginalny tytuł Muzzle
Ocena IMDb 5.5 466 głosów
Ocena TMDb 5.96 25 głosów

Dyrektor

Obsada

Aaron Eckhart isJake Rosser
Jake Rosser
Diego Tinoco isHernandez
Hernandez
Leslie Black isCouncilwoman Pricilla Cross
Councilwoman Pricilla Cross
Nick Searcy isCaptain Freeman
Captain Freeman
Grainger Hines isAldo Damon
Aldo Damon
Udostępniono1

Podobne tytuły

SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
RYCERZE ZODIAKU
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
OBSESJA
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
MISJA STONE
BRACIA ZE STALI
CREED III
OPPENHEIMER
KOKAINOWY MIŚ
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
×
Aktualności