What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

KOKAINOWY MIŚ

KOKAINOWY MIŚ

Get in line.2023/02/22USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Kokainowy miś cały film • zalukaj • vider •

Kokainowy miś cały film • zalukaj • vider • To amerykańska produkcja z gatunku horroru i komedii, wyreżyserowany przez Elizabeth Banks i wydany w 2023 roku. Fabuła filmu skupia się na grupie przyjaciół, którzy przypadkowo wpadają w tarapaty po odkryciu tajemniczej paczki kokainy w lesie. Głównymi bohaterami filmu “Kokainowy miś cały film” są czterej przyjaciele: Alex, Matt, Sarah i Emily. Postanawiają oni spędzić weekend w odosobnionej chatce w lesie, pragnąc oderwać się od codzienności i zrelaksować. Podczas jednej z wędrówek po lesie natrafiają na zapakowaną kokainę, którą podejmują decyzję zabrać ze sobą. Nie zdają sobie sprawy z tego, że to wydarzenie zapoczątkuje serię przerażających i komicznych wydarzeń.

Kokainowy miś cały Fabuła

Gdy przyjaciele wracają do chatki, zaczynają eksperymentować z narkotykiem, co prowadzi do poważnych konsekwencji. Okazuje się, że paczka kokainy należy do grupy niebezpiecznych handlarzy narkotyków, którzy nie wahają się użyć przemocy, aby ją odzyskać. Przyjaciele muszą teraz stawić czoła nie tylko własnym problemom spowodowanym przez narkotyki, ale także gniewowi handlarzy narkotyków. W miarę jak akcja filmu “Kokainowy miś zalukaj” rozwija się. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta, a przyjaciele zaczynają dostrzegać, że wpadli w poważne tarapaty. Muszą szybko zjednoczyć siły i znaleźć sposób na wydostanie się z opresji, zanim będzie za późno. Jednak im bardziej starają się naprawić sytuację, tym bardziej zaplątują się w sieć kłamstw, zdrad i niebezpieczeństw.

Streszczenie

Kokainowy miś cały film • zalukaj • vider • Wątek komediowy filmu przeplata się z elementami horroru, tworząc niezwykłą mieszankę humoru i napięcia. Elizabeth Banks doskonale balansuje między śmiesznymi sytuacjami a momentami prawdziwego niebezpieczeństwa, co sprawia, że film jest równocześnie zabawny i przerażający. “Kokainowy miś vider” to nie tylko opowieść o przygodach i perypetiach grupy przyjaciół, ale także przestrogą przed konsekwencjami używania narkotyków i wpadnięcia w niebezpieczne sytuacje. Ostatecznie film przynosi mieszane uczucia – śmiech i rozrywkę. Ale także refleksję nad własnymi wyborami i konsekwencjami, jakie mogą za sobą nieść.

KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
KOKAINOWY MIŚ
Oryginalny tytuł Cocaine Bear
Ocena IMDb 5.9 92,909 głosów
Ocena TMDb 6.208 1,477 głosów
Udostępniono0

Podobne tytuły

MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
EGZORCYSTA PAPIEŻA
AKA
MISJA STONE
WONKA
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
PIŁA X
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
MISSING
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
ULTIMATUM
KOGEL MOGEL 5
×
Aktualności