What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC

MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC

The final tease.2023/02/09USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Magic Mike Ostatni taniec cały film • zalukaj • vider •

Magic Mike Ostatni taniec cały film • zalukaj • vider • To amerykański komediodramat z 2023 roku, reżyserowany przez Stevena Soderbergha, napisany przez Reida Carolina i wyprodukowany przez Channinga Tatuma. Film stanowi trzecią i ostatnią część trylogii Magic Mike, kontynuując historię z poprzednich części, “Magic Mike” i “Magic Mike XXL”. Akcja filmu “Magic Mike Ostatni taniec zalukaj” toczy się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Mike Lane (grany przez Channinga Tatuma), byłego tancerza erotycznego, który teraz prowadzi własną firmę budowlaną. Ponownie zostaje wciągnięty w świat klubów nocnych i tancerstwa, gdy otrzymuje zaproszenie od swoich dawnych kolegów z branży.

Magic Mike Ostatni taniec Fabuła

Mike decyduje się na powrót do swoich korzeni, doceniając energię i ekscytację, jaką przynosi mu taniec. Wraz ze swoimi byłymi kolegami, w tym Kenem (grany przez Matta Bomer) i Tito (grany przez Adama Rodrígueza), Mike staje do wyzwania organizacji imprezy tanecznej. Która ma być ostatnim wielkim występem ich grupy. W trakcie przygotowań do spektaklu. Mike w filmie “Magic Mike Ostatni taniec vider” musi zmierzyć się z własnymi dylematami i przeszłością. Zastanawiając się nad swoimi wyborami życiowymi oraz relacjami z przyjaciółmi i bliskimi. Pojawienie się nowych osób i niespodziewane wydarzenia komplikują sytuację, dodając dramatyzmu i emocji do fabuły.

Streszczenie

Magic Mike Ostatni taniec cały film • zalukaj • vider • to nie tylko historia o tancerzach i klubach nocnych, ale także opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze. A także o odnalezieniu własnej tożsamości i spełnieniu marzeń. Film porusza również tematy związane z dorosłością, zmianami w życiu oraz znaczeniem przywiązania do korzeni i wartości. Steven Soderbergh w mistrzowski sposób połączył elementy komedii, dramatu i muzyki, tworząc film pełen energii i wspaniałych występów tanecznych. “Magic Mike Ostatni taniec cały film” to nie tylko zakończenie trylogii. Ale także hołd dla wszystkich fanów serii, którzy cieszyli się jej poprzednimi częściami.

MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
Oryginalny tytuł Magic Mike's Last Dance
Ocena IMDb 5.2 14,148 głosów
Ocena TMDb 6.789 360 głosów

Dyrektor

Obsada

Salma Hayek Pinault isMaxandra Mendoza
Maxandra Mendoza
Jemelia George isZadie Rattigan
Zadie Rattigan
Alan Cox isRoger Rattigan
Roger Rattigan
Vicki Pepperdine isEdna Eaglebauer
Edna Eaglebauer
Udostępniono0

Podobne tytuły

IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
TETRIS
CREED III
WONKA
GRA FORTUNY
CHALLENGERS
FILIP
SUPER MARIO BROS
DOBRZY NIEZNAJOMI
GODZILLA MINUS ONE
CHŁOPI
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
×
Aktualności