What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

CREED III

CREED III

You can't run from your past.2023/03/01USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Creed III cały film • zalukaj • vider •

Creed III cały film • zalukaj • vider • to kontynuacja sagi filmowej o słynnym bokserze, której reżyserem jest Michael B. Jordan. Historia skupia się na życiu Adonisa Creeda (grany przez Michaela B. Jordana), który stara się kontynuować dziedzictwo swojego ojca, legendarnego boksera Apollo Creeda. Tym razem Adonis zmierza do ringu, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Akcja filmu “Creed III cały film” rozpoczyna się w momencie, gdy Adonis Creed przygotowuje się do kolejnej walki. Jego życie osobiste również ewoluuje, gdy staje się ojcem i musi pogodzić swoją rolę w rodzinie z wyzwaniem bokserskiej kariery. Jego partnerka, Bianca (grana przez Tessę Thompson), wspiera go w każdym kroku.

Creed III Fabuła

Podczas gdy Adonis trenuje, aby osiągnąć mistrzostwo. Na jego drodze staje nowy rywal – młody i ambitny bokser, którego gra Jonathan Majors. Pojedynek między nimi obiecuje być emocjonującym widowiskiem na ringu, ale również stawia Adonisa wobec trudnych wyzwań osobistych i moralnych. W miarę jak walka zbliża się coraz bardziej, Adonis musi zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem w ringu, ale także z własnymi lękami i wątpliwościami. Pytania w filmie “Creed III vider” o dziedzictwo jego ojca, tożsamość oraz odpowiedzialność stają się centralnymi motywami filmu.

Streszczenie

Creed III cały film • zalukaj • vider • nie tylko ukazuje walkę o mistrzostwo w boksie, ale także wewnętrzną podróż bohatera. Który próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie, zbudować własną tożsamość i odnaleźć sens życia. To film o dążeniu do sukcesu, pokonywaniu przeszkód i wierze w siebie. Premiera “Creed III zalukaj” w marcu 2023 roku przyniosła uznanie zarówno fanom sagi “Rocky”, jak i nowym widzom. Film został pochwalony za wspaniałe kreacje aktorskie, dynamiczną reżyserię i poruszające przesłanie o determinacji i odwadze. To pełen emocji dramat sportowy. Który nie tylko porusza serca fanów boksu, ale także inspiruje do walki o swoje marzenia i wartości. To film, który przypomina nam o sile determinacji i wiary w siebie.

CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
CREED III
Oryginalny tytuł Creed III
Ocena IMDb 6.8 84,149 głosów
Ocena TMDb 7.194 2,005 głosów

Dyrektor

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamian 'Dame' Anderson
Damian 'Dame' Anderson
Phylicia Rashād isMary-Anne Creed
Mary-Anne Creed
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Selenis Leyva isLaura Chavez
Laura Chavez
Thaddeus J. Mixson isAdonis Creed (15)
Adonis Creed (15)
Udostępniono0

Podobne tytuły

BEZ LITOŚCI 3
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
GRAN TURISMO
OPPENHEIMER
KANDAHAR
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
PRISCILLA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
SHAZAM GNIEW BOGÓW
JOHN WICK 4
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
MEG 2 GŁĘBIA
×
Aktualności