What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

BIEDNE ISTOTY

BIEDNE ISTOTY

She's like nothing you've ever seen.2023/12/07Ireland141 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Biedne Istoty cały film • zalukaj • vider •

Biedne Istoty cały film • zalukaj • vider • to surrealistyczny film fabularny z 2023 roku, reżyserowany przez Jorgosa Lantimosa, który przenosi widzów w niezwykłą podróż przez świat fantazji i tajemnic. Inspiracją do tego filmu był utwór Alasdaira Graya o tym samym tytule. Fabuła skupia się na Alice (Emma Stone) i grupie niezwykłych postaci, które znalazły się w tajemniczym. Odizolowanym miejscu, gdzie granice między rzeczywistością a marzeniami zaczynają się zacierać. Wraz z Misterem X (Mark Ruffalo), ekscentrycznym filozofem (Willem Dafoe). Oraz innymi towarzyszami (Ramy Youssef, Christopher Abbot i Jerrod Carmichael), Alice wkracza w surrealistyczną podróż, odsłaniającą głębsze znaczenia ludzkiej egzystencji.

Biedne Istoty Fabuła

Podczas podróży bohaterowie napotykają niezwykłe wydarzenia i przeciwności, które zmuszają ich do konfrontacji z własnymi lękami i pragnieniami. Film eksploruje tematy alienacji, samotności oraz poszukiwania tożsamości, zachowując jednocześnie ironiczną perspektywę na świat. Stylizowana estetyka i niekonwencjonalna narracja sprawiają, że “Biedne Istoty cały film” to niezwykłe doświadczenie kinematograficzne. Które zostawia widzów z pytaniami i refleksjami nad kondycją ludzką oraz kondycją samej sztuki filmowej.”Biedne Istoty vider” Poprzez bogatą paletę emocji i niezwykłe kreacje aktorskie. Film wciąga widza w świat surrealistycznych obrazów i symboli, pobudzając wyobraźnię i stawiając pytania o istotę ludzkiego doświadczenia.

Streszczenie

Biedne Istoty cały film • zalukaj • vider • to film, który ukazuje ludzką egzystencję w sposób niezwykły i głęboko przemyślany. Poprzez surrealistyczną estetykę i bogactwo symboli, reżyser Jorgos Lantimos prowadzi widza przez labirynt emocji i refleksji nad sensem życia. Główna bohaterka, Alice, staje się przewodnikiem widza w tej surrealistycznej podróży. W której granice między rzeczywistością a marzeniami zlewają się w jedną nieustającą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej duszy. Towarzyszą jej postacie o niezwykłych cechach i charakterach, które dodają głębi i wielowymiarowości opowieści. W filmie “Biedne Istoty zalukaj” odnajdujemy także krytykę społeczeństwa oraz analizę ludzkich relacji i emocji. Reżyser mistrzowsko balansuje między absurdem a prawdą, prowokując widza do refleksji nad własnym życiem i wyborem. Dzięki doskonałej grze aktorskiej głównych gwiazd. W tym Emmy Stone, Marka Ruffalo i Willemma Dafoe, film porusza głębokie tematy, zachowując jednocześnie subtelność i delikatność w przekazie.

BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
BIEDNE ISTOTY
Oryginalny tytuł Poor Things
Ocena IMDb 8.4 83,183 głosów
Ocena TMDb 8.12 1,251 głosów

Dyrektor

Obsada

Emma Stone isBella Baxter
Bella Baxter
Mark Ruffalo isDuncan Wedderburn
Duncan Wedderburn
Willem Dafoe isGodwin Baxter
Godwin Baxter
Ramy Youssef isMax McCandles
Max McCandles
Jerrod Carmichael isHarry Astley
Harry Astley
Christopher Abbott isAlfie Blessington
Alfie Blessington
Suzy Bemba isToinette
Toinette
Hanna Schygulla isMartha Von Kurtzroc
Martha Von Kurtzroc
Udostępniono0

Podobne tytuły

CHALLENGERS
65
MAFIA MAMMA
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
PRISCILLA
GODZILLA MINUS ONE
WONKA
SUPER MARIO BROS
GRA FORTUNY
BARBIE
ASTERIK I OBELIKS IMPERIUM SMOKA
×
Aktualności