What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

CHŁOPI

CHŁOPI

2023/10/13Lithuania114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Streszczenie

Chłopi cały film • zalukaj • vider •

Chłopi cały film • zalukaj • vider • To polski animowany dramat filmowy, który przenosi widzów w świat wiejskiej Polski pod koniec XIX wieku, oparty na klasyku literatury Władysława Reymonta. Reżyserami filmu są DK Welchman i Hugh Welchman, którzy oddają hołd klasycznej powieści, przekładając jej treść na ekran animowany. Fabuła filmu skupia się na cyklu życia wiejskiego społeczeństwa, ukazując różnorodne losy chłopów. Którzy zmagają się z trudami życia na wsi. Głównym wątkiem filmu “Chłopi zalukaj” są losy kilku rodzin chłopskich. Których historie splatają się ze sobą w trakcie burzliwych wydarzeń historycznych i społecznych.

Chłopi Fabuła

Początkowe sceny filmu przedstawiają idylliczny obraz wiejskiej społeczności, gdzie chłopi pracują na roli. Utrzymując się z plonów i wspólnie celebrują tradycje i zwyczaje. Jednakże, wraz z rozwojem wydarzeń, widzowie są świadkami narastających konfliktów, zarówno między “Chłopi vider” a właścicielami ziemskimi, jak i wewnątrz społeczności wiejskiej. Głównym motywem filmu jest walka chłopów o swoje prawa i godność w obliczu wyzysku oraz społecznych nierówności. Widzowie śledzą losy bohaterów, którzy buntują się przeciwko feudalnemu systemowi, dążąc do lepszej przyszłości dla siebie i swoich rodzin.

Streszczenie

Animatorzy w filmie Chłopi cały film • zalukaj • vider • doskonale oddają atmosferę epoki, wykorzystując szczegółowo wykonane animacje i autentyczne kostiumy, aby przenieść widza w realia XIX-wiecznej wsi. Zdjęcia filmu ukazują zarówno piękno wiejskich krajobrazów, jak i surową rzeczywistość życia na roli. W miarę jak fabuła filmu się rozwija, widzowie są wciągani w wir dramatycznych wydarzeń, które zaważą na losach bohaterów. Świadkowie są przemian społecznych i walki o wolność oraz sprawiedliwość, która nieuchronnie prowadzi do zmian w strukturze społeczeństwa wiejskiego. “Chłopi cały film” to nie tylko adaptacja literackiego arcydzieła. Ale również uniwersalna opowieść o sile ludzkiego charakteru, dążeniu do sprawiedliwości i walce o lepszą przyszłość. Film porusza tematy społeczne. Historyczne i humanitarne, zachęcając widza do refleksji nad kondycją ludzkości i naszą zdolnością do zmiany świata na lepsze.

CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
CHŁOPI
Oryginalny tytuł Chłopi
Ocena IMDb 7.7 155 głosów
Ocena TMDb 9.5 1 głosów

Dyrektor

DK Welchman
Dyrektor

Obsada

Kamila Urzędowska isJagna Paczesiówna
Jagna Paczesiówna
Robert Gulaczyk isAntek Boryna
Antek Boryna
Mirosław Baka isMaciej Boryna
Maciej Boryna
Ewa Kasprzyk isDominikowa
Dominikowa
Sonia Mietielica isHanka Borynowa
Hanka Borynowa
Andrzej Konopka isMayor Piotr
Mayor Piotr
Sonia Bohosiewicz isMayor's Wife
Mayor's Wife
Udostępniono18

Podobne tytuły

ASTEROID CITY
BRACIA ZE STALI
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
SUPER MARIO BROS
BEZ LITOŚCI 3
PRISCILLA
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
OBSESJA
OPPENHEIMER
AFTER 5
MUZZLE
×
Aktualności