What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

PRISCILLA

PRISCILLA

Wife to the king. Icon to the world. Destined for more.2023/10/27Italy110 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

Priscilla cały film • zalukaj • vider •


Priscilla cały film • zalukaj • vider • to poruszający dramat biograficzny, który opowiada historię życia legendarnego muzyka rockowego Elvisa Presleya z perspektywy jego żony, Priscilli Presley. Reżyserią filmu zajął się znany twórca Sofii Coppoli, który z wielkim wyczuciem przedstawił emocjonalny portret związku między Priscillą a Elvisem. Film rozpoczyna się od momentu, gdy młoda Priscilla (grana przez utalentowaną aktorkę) poznaje Elvisa (wcielonego przez innego znakomitego aktora) jako nastolatkinię w Memphis. Szybko zaczynają się spotykać, a ich romans przeradza się w intensywną miłość. W miarę jak Priscilla wkracza coraz głębiej w świat Elvisa, odkrywa jego niezwykłe talenty muzyczne, ale także zmagania z presją bycia ikoną i wpływem show-biznesu na ich życie osobiste.

Priscilla Fabuła

Główny wątek filmu koncentruje się na związku Priscilli i Elvisa, od ich romantycznych początków aż po burzliwe momenty ich małżeństwa. Widzimy. Jak Priscilla cały film wspiera Elvisa w trudnych chwilach, ale także jak próbuje zachować swoją tożsamość w cieniu jego sławy. Narracja ukazuje także trudności, z jakimi musiała zmagać się Priscilla jako młoda matka i żona supergwiazdy. Próbując znaleźć równowagę między życiem rodzinny, a oczekiwaniami publiczności i mediów. Scenariusz filmu, oparty na książce “Elvis i ja” napisanej przez samą Priscillę Presley oraz Sandrę Harmon. Pozwala na głębsze zrozumienie emocji i doświadczeń bohaterki. Przeplatając retrospekcje z teraźniejszością. Film ukazuje zarówno szczęśliwe. Jak i bolesne chwile w życiu Priscilla vider, od chwil beztroskiej miłości po trudne rozstania i konflikty.

Streszczenie

Priscilla cały film • zalukaj • vider • Zdjęcia do filmu odbywały się w Toronto. Co nadaje produkcji autentyczności i atmosfery lat 60. i 70. Przy użyciu starannie rekonstruowanych scenografii i kostiumów. Widzowie przenoszą się do epoki, w której Elvis i Priscilla zalukaj byli symbolem kultury popularnej. “Priscilla” nie tylko skupia się na życiu Priscilli jako żony Elvisa Presleya. Ale także na jej własnej drodze do samorealizacji i niezależności. To poruszająca opowieść o miłości, poświęceniu i sile kobiecego charakteru, która pozostaje z widzem na długo po zakończeniu seansu.

PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
PRISCILLA
Oryginalny tytuł Priscilla
Ocena IMDb 6.6 23,160 głosów
Ocena TMDb 7 386 głosów

Dyrektor

Obsada

Cailee Spaeny isPriscilla
Priscilla
Ari Cohen isCaptain Beaulieu
Captain Beaulieu
Dagmara Domińczyk isAnn Beaulieu
Ann Beaulieu
Tim Post isVernon Presley
Vernon Presley
Lynne Griffin isGrandma 'Dodger'
Grandma 'Dodger'
Udostępniono0

Podobne tytuły

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
MUZZLE
KOS
ASTEROID CITY
BEZ LITOŚCI 3
OBSESJA
NIGDZIE
ANATOMIA UPADKU
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
BRACIA Z PRZEDMIEŚĆ 2
AFTER 5
×
Aktualności