What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

GRA FORTUNY

GRA FORTUNY

In this operation, everyone has a part to play.2023/01/04Czech Republic114 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Gra fortuny cały film • zalukaj • vider •

W Gra fortuny cały film • zalukaj • vider • Śledzimy losy Duke’a Smitha (Jason Statham), wytrawnego szpiega, który ma zamiar zrealizować ostatnią, lukratywną misję przed zakończeniem swojej kariery. Duke zostaje skontraktowany przez tajemniczą organizację, aby odzyskać skradzione dzieło sztuki – niezwykle cenny diament nazwany Gra Fortuny. W trakcie swojej misji Duke spotyka Vi (Aubrey Plaza), niezależną złodziejkę, która również pragnie zdobyć diament dla siebie. Pomimo początkowych spięć i nieufności, Duke i Vi decydują się na niepewny sojusz w celu odzyskania cennego klejnotu.

Gra fortuny Fabuła

Podążając za śladami diamentu, bohaterowie wplątują się w wir zawiłych intryg, której kulminacyjnym punktem jest konfrontacja z niebezpiecznymi przeciwnikami. M.in. agentem o kryptonimie The Banker (Josh Hartnett) oraz zdradzieckim Miles’em (Cary Elwes). W miarę jak fabuła filmu “Gra fortuny zalukaj” rozwija się. Zdradzieckie sojusze i nieoczekiwane zwroty akcji prowadzą do serii ekscytujących pościgów, szalonych walk i niebezpiecznych sytuacji. Z których bohaterowie filmu “Gra fortuny vider” muszą wybrnąć. Podczas gdy Duke i Vi starają się pokonać swoich przeciwników i zdobyć diament. Ich relacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a w międzyczasie pojawia się również romans między nimi. Dochodzi do momentów pełnych napięcia i ryzyka, gdy muszą stawić czoła nie tylko groźnym wrogom, ale także własnym wątpliwościom i lękiem.

Streszczenie

Gra fortuny cały film • zalukaj • vider • W miarę jak akcja nabiera tempa, widzowie są wciągani w wir emocji. Śledząc losy bohaterów w ich desperackim wysiłku na rzecz odzyskania diamentu i przetrwania w niebezpiecznym świecie szpiegów i złodziei. Reżyseria Guya Ritchiego, znana z charakterystycznego stylu i dynamiki, zapewnia widzom niezapomnianą mieszankę humoru. Akcji i napięcia, tworząc film, który bawi i trzyma w napięciu do samego końca. “Gra fortuny cały film” wypełniają widowiskowe sceny akcji, błyskotliwe dialogi i zaskakujące zwroty akcji. Które trzymają widzów w napięciu i zapewniają niezapomnianą rozrywkę przez cały czas trwania filmu.

GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
GRA FORTUNY
Oryginalny tytuł Operation Fortune: Ruse de Guerre
Ocena IMDb 6.3 73,238 głosów
Ocena TMDb 6.573 1,062 głosów

Dyrektor

Guy Ritchie
Dyrektor

Obsada

Jason Statham isOrson Fortune
Orson Fortune
Aubrey Plaza isSarah Fidel
Sarah Fidel
Josh Hartnett isDanny Franscesco
Danny Franscesco
Hugh Grant isGreg Simmonds
Greg Simmonds
Cary Elwes isNathan Jasmine
Nathan Jasmine
Bugzy Malone isJJ Davies
JJ Davies
Max Beesley isBen Harris
Ben Harris
Udostępniono0

Podobne tytuły

OBSESJA
RYCERZE ZODIAKU
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
BEZ LITOŚCI 3
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
SHAZAM GNIEW BOGÓW
GODZILLA MINUS ONE
POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
DIE HART
×
Aktualności