What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

FILIP

FILIP

2023/04/14Poland118 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Filip cały film • zalukaj • vider •

Filip cały film • zalukaj • vider • to polski dramat wojenny z 2023 roku. Opowiadający historię młodego Żyda o imieniu Filip, który doświadcza dramatycznych wydarzeń podczas okupacji hitlerowskiej w Warszawie. Akcja filmu “Filip vider” rozgrywa się w warszawskim getcie podczas II wojny światowej. Filip, młody Żyd, staje się świadkiem okrucieństwa, gdy Niemcy przeprowadzają brutalny atak na getto, pozbawiając go wszystkich bliskich. Przeżywa koszmar wojny, ale udaje mu się przeżyć i przedostać do Niemiec, gdzie ukrywa się pod fałszywą tożsamością. Filip, nękany traumą i żalem za utratę swoich najbliższych, postanawia samodzielnie rozprawić się z nazistami i ich wspólnikami. Zdecydowany na zemstę, wkracza w niebezpieczną grę szpiegowską, próbując zdobyć informacje i osiągnąć swoje cele.

Filip Fabuła

Pod przybranym nazwiskiem, Filip próbuje przeniknąć do niemieckich kręgów władzy, gdzie spotyka się z licznymi wyzwaniami i trudnościami. Musi zachować czujność, aby nie zostać wykrytym przez wroga, jednocześnie stawiając czoła własnym wewnętrznym demonom i emocjom związanym z traumą wojenną. W trakcie filmu “Filip cały film” swojej misji Filip odkrywa okropności wojny oraz ludzką naturę. Balansując na krawędzi pomiędzy lojalnością a zemstą. Jego droga jest pełna niebezpieczeństw i moralnych dylematów, ale determinacja i silna wola pomagają mu przetrwać i kontynuować walkę.

Streszczenie

Filip cały film • zalukaj • vider • Stopniowo, Filip staje się symbolem oporu i nadziei dla innych, inspirując innych do działania i walczenia o sprawiedliwość. Jego historia wkracza w ramy większego narodowego oporu przeciwko nazistowskiej okupacji, a jego odwaga i poświęcenie zostają zapisane na kartach historii na zawsze. W miarę rozwoju filmu “Filip zalukaj” widzowie zostają wciągnięci w emocjonującą podróż przez świat wojny i okupacji. Doświadczając razem z głównym bohaterem ekscytujących akcji, ale także pogłębiając swoje refleksje nad ludzkim cierpieniem i siłą woli. Film porusza tematy takie jak trauma wojenna. Zemsta, lojalność oraz nadzieja, pozostawiając silne wrażenie i inspirując do refleksji nad znaczeniem sprawiedliwości i odwagi w obliczu najciemniejszych czasów.

FILIP
FILIP
Oryginalny tytuł Filip
Ocena IMDb 7 1,331 głosów
Ocena TMDb 6.5 9 głosów
Udostępniono1

Podobne tytuły

CHŁOPI
KOS
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
NIGDZIE
CREED III
DOBRZY NIEZNAJOMI
POPRZEDNIE ŻYCIE
GODZILLA MINUS ONE
GRAN TURISMO
BEZ LITOŚCI 3
×
Aktualności