What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

BARBIE

BARBIE

She's everything. He's just Ken.2023/07/19United Kingdom114 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Streszczenie

Barbie cały film • zalukaj • vider •


Barbie cały film • zalukaj • vider • To urocza amerykańsko-brytyjska komedia fantasy z 2023 roku, której reżyserią zajął się Grety Gerwig. Film przenosi nas do kolorowego świata, gdzie głównymi bohaterami są kultowa lalka Barbie i jej partner Ken. W tych nietypowych rolach występują utalentowani aktorzy Margot Robbie i Ryan Gosling. Fabuła filmu obraca się wokół Barbie, która jest ikoną mody i stylu. Ale marzy o czymś więcej niż tylko lśniących ubraniach i perfekcyjnym wyglądzie. Kiedy niespodziewanie trafia do magicznego świata, Barbie odkrywa. Że prawdziwe piękno tkwi wewnętrz, a najważniejsze wartości to miłość, przyjaźń i odwaga.

Barbie Fabuła

Wraz z Kenem, jej wiernym towarzyszem i przyjacielem, Barbie wyrusza w niezwykłą podróż. Podczas której poznaje tajemnicze miejsca i spotyka różnorodne postaci. Ich przygoda pełna jest humoru, emocji i niezwykłych przygód, które sprawiają, że Barbie odkrywa swoje prawdziwe przeznaczenie i siłę. W filmie “Barbie vider” znajduje się wiele barwnych i kreatywnych scen, które przenoszą widza w fantastyczny świat pełen magii i cudów. Oprócz tego, “Barbie zalukaj” zawiera również przesłanie o akceptacji siebie, odwadze bycia sobą oraz o sile przyjaźni i współpracy. Margot Robbie wciela się w rolę Barbie z wdziękiem i urokiem, oddając jej postać w sposób, który przyciąga uwagę i serca widzów. Ryan Gosling natomiast doskonale odgrywa rolę Ken, dodając swojemu bohaterowi charakteru i humoru.

Streszczenie

Barbie cały film • zalukaj • vider • to film, który bawi. Wzrusza i inspiruje zarówno młodszych, jak i starszych widzów. To opowieść o odwadze. Marzeniach i przyjaźni, która przypomina nam, że najpiękniejsze rzeczy w życiu nie zawsze są widoczne na zewnątrz. Ale tkwią głęboko w naszych sercach. W miarę jak Barbie i Ken podróżują przez magiczny świat. Napotykają różnorodne wyzwania i ryzyko, które testują ich siłę i determinację. Jednak dzięki wzajemnej pomocy i wsparciu udaje im się pokonać przeszkody i osiągnąć swój cel. Film “Barbie cały film” to nie tylko zabawna i wzruszająca opowieść. Ale również przypomnienie o wartościach, które naprawdę liczą się w życiu.

BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
BARBIE
Oryginalny tytuł Barbie
Ocena IMDb 7.1 349,686 głosów
Ocena TMDb 7.3 5,338 głosów

Dyrektor

Greta Gerwig
Dyrektor

Obsada

Udostępniono5

Podobne tytuły

AKADEMIA PANA KLEKSA
MARVELS
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
WONKA
SUPER MARIO BROS
GRAN TURISMO
MADAME WEB
CHŁOPIEC I CZAPLA
SHAZAM GNIEW BOGÓW
ASTEROID CITY
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
OBSESJA
×
Aktualności