What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MISSING

MISSING

No one disappears without a trace.2023/01/19USA111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Missing cały film • zalukaj • vider •

Missing cały film • zalukaj • vider • To napięty thriller kryminalny, który przenosi widzów w świat pełen tajemnic i zagadek. Reżyseria tego filmu należy do Willa Merricka i Nicka Johnsona. Którzy wnikliwie przedstawiają historię opartą na opowiadaniu Seva Ohaniana i Aneesh Chaganty. Akcja filmu “Missing zalukaj” rozgrywa się w tajemniczym świecie, gdzie zaginięcia stają się centralnym punktem fabuły. Główną postacią jest detektyw. Który zostaje wynajęty do śledztwa w sprawie zaginięcia młodej kobiety. W miarę jak detektyw zagłębia się w tajemnicę zniknięcia. Odkrywa on coraz to nowe, zaskakujące fakty, które prowadzą go na ścieżkę pełną niebezpieczeństw i niespodzianek.

Missing Fabuła

Film “Missing vider” wciąga widzów w wir emocji i niepewności. Gdy detektyw odkrywa coraz to nowe tropki, próbując rozwikłać zagadkę zniknięcia. Z każdą nową wskazówką staje się coraz bardziej oczywiste. Że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W międzyczasie pojawiają się również liczne postacie poboczne, które wpływają na rozwój akcji i dynamikę fabuły. Niektóre z nich są pomocne, podczas gdy inne wydają się kryć własne tajemnice i sekrety. Podczas gdy detektyw stara się rozwikłać zagadkę. Napięcie i niepewność przyciągają widzów, którzy oczekują rozwinięcia dalszych wydarzeń. Reżyserzy mistrzowsko budują napięcie, stopniowo odkrywając kolejne karty, które rzucają nowe światło na sprawę zaginięcia.

Streszczenie

W miarę jak film Missing cały film • zalukaj • vider • zbliża się do finału, tajemnice stają się coraz bardziej skomplikowane, a napięcie sięga zenitu. Emocje wciągają widzów. Próbując zgłębić zaskakujące zwroty akcji i rozwikłać zagadkę. Która staje się coraz bardziej skomplikowana. W końcowych scenach detektyw wreszcie odkrywa prawdę o zaginięciu, odsłaniając zaskakujące kulisy tego tajemniczego zdarzenia. Jednak nawet po odkryciu prawdy, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, pozostawiając widzów z uczuciem niepewności i refleksji nad złożonością ludzkiej natury oraz tajemnicą ludzkiego losu. “Missing cały film” to film. Który wciąga widzów od pierwszej do ostatniej minuty, oferując nie tylko pełen napięcia thriller kryminalny, ale także głębsze refleksje nad naturą tajemnic i zawiłością ludzkiego umysłu.

MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
MISSING
Oryginalny tytuł Missing
Ocena IMDb 7.1 50,652 głosów
Ocena TMDb 7.525 729 głosów

Dyrektor

Obsada

Storm Reid isJune Allen
June Allen
Ken Leung isKevin Lin
Kevin Lin
Amy Landecker isHeather Damore
Heather Damore
Daniel Henney isAgent Elijah Park
Agent Elijah Park
Nia Long isGrace Allen
Grace Allen
Tim Griffin isJames Allen
James Allen
Rick Chambers isMorning Host
Morning Host
Tracy Vilar isGabi Gomez
Gabi Gomez
Udostępniono0

Podobne tytuły

GRA FORTUNY
KANDAHAR
MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
EGZORCYSTA PAPIEŻA
DIE HART
KOKAINOWY MIŚ
BEZ LITOŚCI 3
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
JOHN WICK 4
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
PSZCZELARZ
NIGDZIE
×
Aktualności