What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

WSZYSTKO O MOIM STARYM

WSZYSTKO O MOIM STARYM

Feathers will be ruffled.2023/05/25USA90 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Wszystko O Moim Starym cały film • zalukaj • vider •

Wszystko o moim starym cały film • zalukaj • vider • to komedia, która zabiera widzów w podróż przez życie Sebastiana, znanego komika, i jego złożoną relację z ojcem. Głównym wątkiem filmu “Wszystko o moim starym cały film” jest próba Sebastiana pogodzenia się ze swoim ojcem. Który jest całkowitym przeciwieństwem tego, kim sam się stał. Sebastian Maniscalco. Grający sam siebie, jest już dorosłym mężczyzną, sukcesem w branży komediowej, ale wciąż ma trudności z zrozumieniem swojego ojca. Który w jego oczach jest nieco dziwny i niezrozumiały. Postać ojca, granego przez legendarnego aktora Roberta De Niro, jest pełna ekstrawagancji i humoru. Ale także ukrywa głębsze tajemnice i emocje.

Wszystko o Moim Starym Fabuła

Film przeskakuje między teraźniejszością a wspomnieniami z przeszłości, odkrywając stopniowo historię rodziny i korzenie relacji między ojcem a synem. W miarę jak Sebastian odkrywa więcej faktów o swoim ojcu, zaczyna lepiej rozumieć jego decyzje i zachowania, a także doceniać wartość ich relacji. Ścieżka fabularna filmu “Wszystko o moim starym zalukaj” przewija się przez różne etapy życia Sebastiana i jego ojca, od młodości do dorosłości, przedstawiając różne momenty, które kształtowały ich relację. Humorystyczne sytuacje i zabawne dialogi przeplatają się z momentami wzruszenia i refleksji, tworząc kompleksowy portret więzi między ojcem a synem.

Streszczenie

Film Wszystko o moim starym cały film • zalukaj • vider • to nie tylko komedia pełna śmiechu i humoru. Ale także głęboka opowieść o rodzinie, relacjach i akceptacji. Przez przekazywanie serii życiowych lekcji i chwil wzruszenia, film ukazuje, jak ważne jest zrozumienie i szacunek w relacjach rodzinnych. Nawet jeśli czasami mogą być one skomplikowane i pełne sprzeczności. W miarę jak historia filmu “Wszystko o moim starym vider” rozgrywa się. Sebastian i jego ojciec wchodzą w głębokie rozmowy i rozwiązują nierozwiązane konflikty z przeszłości. Ostatecznie, poprzez wzajemne zrozumienie i akceptację, udaje im się zbliżyć i pogodzić, tworząc silniejszą więź rodziną.

WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
WSZYSTKO O MOIM STARYM
Oryginalny tytuł About My Father
Ocena IMDb 5.7 8,499 głosów
Ocena TMDb 6.242 128 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

POGROMCY DUCHÓW: IMPERIUM LODU
WONKA
DIE HART
ASTEROID CITY
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
NIMONA
OBSESJA
MAFIA MAMMA
BARBIE
GRA FORTUNY
ASTERIK I OBELIKS IMPERIUM SMOKA
SUPER MARIO BROS
×
Aktualności