What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

WONKA

WONKA

Every good thing in this world started with a dream.2023/12/06United Kingdom117 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Streszczenie

Wonka cały film • zalukaj • vider •

Wonka cały film • zalukaj • vider • to film fabularny z 2023 roku, który stanowi prequele do klasycznej historii o Willym Wonce. Reżyserią tego obrazu zajął się Paul King, a główną rolę zagrał Timothée Chalamet. Fabuła filmu skupia się na młodym Willym Wonce, zanim stał się znanym właścicielem słynnej fabryki czekolady. Widzowie śledzą jego podróż do stworzenia najbardziej niesamowitej fabryki na świecie. W filmie poznajemy również tajemnice i inspiracje, które kształtowały jego dzieciństwo i młodość. Wonka to marzyciel i wizjoner, który niezwykłym talentem i niezłomną determinacją dąży do swoich celów. Podczas podróży po tajemniczym świecie cukierków i słodyczy, odkrywa swoje pasje i zdolności, które kształtują jego przyszłość.

Wonka Fabuła

Film “Wonka cały film” to pełna magii i uroku opowieść, która przenosi widzów w świat cudów i wyobraźni. Przy jednoczesnym zachowaniu ducha oryginalnej historii, obraz ten wzbogaca uniwersum Willy’ego Wonki. Oferując nowe spojrzenie na postać i jej niezwykłe przygody. “Wonka zalukaj” to nie tylko podróż do magicznego świata czekolady i cukierków, ale także opowieść o marzeniach, pasji i determinacji. W trakcie filmu poznajemy młodego Willy’ego Wonkę jako kreatywnego i niezwykle zdolnego chłopca. Ttóry od najmłodszych lat przejawiał niezwykłe zainteresowanie słodyczami i eksperymentowaniem z różnymi smakami. Jego niepohamowana ciekawość i umiejętność myślenia poza schematami prowadzą go do stworzenia najbardziej niezwykłej fabryki czekolady na świecie. Jednakże, droga do sukcesu nie jest łatwa, a młody Wonka musi stawić czoła wielu wyzwaniom i przeciwnościom.

Streszczenie

Wonka cały film • zalukaj • vider • Podczas swojej podróży po magicznym świecie słodyczy, Willy odkrywa nie tylko tajemnice produkcji i smaków, ale również swoje własne marzenia i pragnienia. To historia o poszukiwaniu tożsamości i spełnianiu się w tym, co się kocha. Film “Wonka vider” porusza uniwersalne tematy, takie jak odwaga, wytrwałość i wiara we własne możliwości. Przekazuje również ważne wartości, takie jak kreatywność, współpraca i pasja, które są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej Timothée Chalameta oraz bogatej wyobraźni reżysera, “Wonka” to film, który wciąga, wzrusza i inspiruje zarówno młodszych. Jak i starszych widzów, pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia i refleksje.

WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
WONKA
Oryginalny tytuł Wonka
Ocena IMDb 7.4 11,731 głosów
Ocena TMDb 7.237 323 głosów

Dyrektor

Paul King
Dyrektor

Obsada

Keegan-Michael Key isChief-of-Police
Chief-of-Police
Hugh Grant isOompa-Loompa / Lofty
Oompa-Loompa / Lofty
Paterson Joseph isArthur Slugworth
Arthur Slugworth
Olivia Colman isMrs. Scrubbit
Mrs. Scrubbit
Tom Davis isBleacher
Bleacher
Jim Carter isAbacus Crunch
Abacus Crunch
Rowan Atkinson isFather Julius
Father Julius
Matt Lucas isProdnose
Prodnose
Udostępniono18

Podobne tytuły

SHAZAM GNIEW BOGÓW
AKADEMIA PANA KLEKSA
DIE HART
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
GRA FORTUNY
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
OBSESJA
KOKAINOWY MIŚ
SUPER MARIO BROS
WSZYSTKO O MOIM STARYM
KOGEL MOGEL 5
×
Aktualności