What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023

Heroes aren't born. They're mutated.2023/07/31Canada100 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Wojownicze Żółwie Ninja 2023 cały film • zalukaj • vider •

Wojownicze Żółwie Ninja 2023 cały film • zalukaj • vider • to animowany film superbohaterski z 2023 roku. Który bazuje na kultowych postaciach z serii “Teenage Mutant Ninja Turtles” autorstwa Petera Lairda i Kevina Eastmana. Reżyserem filmu jest Jason Monroe. Akcja filmu toczy się w mieście Nowy Jork. Gdzie cztery młode żółwie: Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael, znane jako Wojownicze Żółwie Ninja, bronią miasta przed wszelkimi zagrożeniami. Jednakże, gdy tajemniczy czarny mrok zaczyna rozprzestrzeniać się po ulicach miasta, bohaterowie muszą stawić czoła nowemu, nieznanemu wrogowi.

Wojownicze Żółwie Ninja 2023 Fabuła

W miarę jak fabuła rozwija się, “Wojownicze Żółwie Ninja 2023 zalukaj” odkrywają, że stoją naprzeciwko potężnego i nieznanego przeciwnika, który zdolny jest zniszczyć całe miasto. Muszą więc połączyć siły, aby powstrzymać nadchodzącą katastrofę i uratować swoje rodzinne miasto przed całkowitą zagładą. Film “Wojownicze Żółwie Ninja 2023 vider” ukazuje nie tylko widowiskowe walki i efekty specjalne. Ale także opowiada historię o przyjaźni, lojalności i odwadze. Wojownicze Żółwie Ninja muszą pokonać swoje własne ograniczenia oraz współpracować ze sobą, aby zwyciężyć w walce ze złem.

Streszczenie

Głównymi bohaterami filmu Wojownicze Żółwie Ninja 2023 cały film • zalukaj • vider • są oczywiście cztery żółwie mutanty, z których każde ma swoje unikalne cechy i umiejętności. Leonardo to przywódca grupy, Michelangelo to dusza imprezowicza, Donatello to geniusz technologiczny. A Raphael to buntownik, który zawsze gotowy jest na walkę. Wraz z postępem fabuły, bohaterowie odkrywają. Że muszą przekroczyć swoje granice i zjednoczyć się, aby pokonać potężne siły zła, które zagrażają miastu. Ich przygoda pełna jest niebezpieczeństw, niespodzianek i emocji, które trzymają widza w napięciu do samego końca. “Wojownicze Żółwie Ninja 2023 cały film” to film, który nie tylko przyciąga uwagę swoimi widowiskowymi scenami akcji, ale także porusza serca widzów poprzez swoje przesłanie o przyjaźni, odwadze i współpracy. To epicka opowieść o bohaterstwie i poświęceniu, która zachwyci zarówno fanów serii, jak i nowych widzów.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
Oryginalny tytuł Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
Ocena IMDb 7.3 42,830 głosów
Ocena TMDb 7.341 725 głosów

Dyrektor

Jeff Rowe
Dyrektor

Obsada

Micah Abbey isDonatello (voice)
Donatello (voice)
Shamon Brown Jr. isMichelangelo (voice)
Michelangelo (voice)
Nicolas Cantu isLeonardo (voice)
Leonardo (voice)
Brady Noon isRaphael (voice)
Raphael (voice)
Ayo Edebiri isApril O'Neil (voice)
April O'Neil (voice)
Maya Rudolph isCynthia Utrom (voice)
Cynthia Utrom (voice)
John Cena isRocksteady (voice)
Rocksteady (voice)
Seth Rogen isBebop (voice)
Bebop (voice)
Rose Byrne isLeatherhead (voice)
Leatherhead (voice)
Natasia Demetriou isWingnut (voice)
Wingnut (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

MADAME WEB
WONKA
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
OBSESJA
SHAZAM GNIEW BOGÓW
MAFIA MAMMA
AKA
GODZILLA MINUS ONE
MUZZLE
ULTIMATUM
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
×
Aktualności