What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

NIMONA

NIMONA

A new hero takes shape.2023/06/23United Kingdom102 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Nimona cały film • zalukaj • vider •

Nimona cały film • zalukaj • vider • to film animowany z 2023 roku, reżyserowany przez duet Nicka Bruno i Troya Quane’a. Produkcja ta powstała na podstawie popularnego komiksu autorstwa ND Stevensona, o tym samym tytule. Opowieść rozgrywa się w fantastycznym świecie, gdzie magia miesza się z nowoczesną technologią. Główną bohaterką jest tytułowa Nimona, młoda dziewczyna o zdolności zmiany kształtu swojego ciała. Nimona jest pełna entuzjazmu i zapału, jednak kryje w sobie tajemnice i mroczną przeszłość. Akcja filmu “Nimona cały film” rozpoczyna się. Gdy Nimona spotyka Lorda Ballistera Blackhearta, byłego rycerza, który postanowił walczyć z korupcją w królestwie. Nimona decyduje się wspomóc Blackhearta w jego misji, co prowadzi do powstania niezwykłego związku partnerskiego między nimi.

Nimona Fabuła

Wspólnie Nimona i Blackheart wyruszają na misję przeciwko złemu korporacyjnemu imperium, które wykorzystuje swoją władzę do eksploatacji i ucisku. Ich walka staje się symbolem oporu i nadziei dla tych, którzy cierpią z powodu niesprawiedliwości. Podczas podróży w filmie”Nimona vider” Nimona i Blackheart odkrywają mroczne tajemnice swojej przeszłości oraz ukryte plany. Które mogą zniszczyć cały świat. Muszą zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami, których siły wydają się być nie do pokonania. Jednakże, im głębiej wchodzą w walkę, tym bardziej zaczynają rozumieć, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Każdy z nich musi zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami i wyborem między lojalnością a sprawiedliwością.

Streszczenie

Film Nimona cały film • zalukaj • vider • nie tylko przynosi widzom wspaniałe animacje i ekscytującą akcję, ale również porusza głębokie tematy, takie jak przyjaźń. Poświęcenie i akceptacja samego siebie. Nimona i Blackheart to bohaterowie, którzy z pewnością zostaną zapamiętani przez widzów na długo po zakończeniu seansu. W miarę jak historia filmu “Nimona zalukaj” się rozwija, Nimona i Blackheart muszą zmierzyć się z coraz większymi wyzwaniami. Zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Ich walka o sprawiedliwość staje się inspiracją dla wszystkich. Którzy walczą o lepszy świat, a “Nimona” pozostaje filmem, który zostaje w sercach widzów na długo po zakończeniu seansu.

NIMONA
NIMONA
NIMONA
NIMONA
NIMONA
NIMONA
NIMONA
NIMONA
Oryginalny tytuł Nimona
Ocena IMDb 7.6 31,746 głosów
Ocena TMDb 7.988 526 głosów

Dyrektor

Troy Quane
Dyrektor

Obsada

Chloë Grace Moretz isNimona (voice)
Nimona (voice)
Riz Ahmed isBallister Boldheart (voice)
Ballister Boldheart (voice)
Eugene Lee Yang isAmbrosius Goldenloin (voice)
Ambrosius Goldenloin (voice)
Frances Conroy isThe Director (voice)
The Director (voice)
Lorraine Toussaint isQueen Valerin (voice)
Queen Valerin (voice)
Beck Bennett isSir Thoddeus Sureblade (voice)
Sir Thoddeus Sureblade (voice)
RuPaul isNate Knight (voice)
Nate Knight (voice)
Indya Moore isAlamzapam Davis (voice)
Alamzapam Davis (voice)
Julio Torres isDiego the Squire (voice)
Diego the Squire (voice)
Sarah Sherman isCoriander Cadaverish (voice)
Coriander Cadaverish (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

WSZYSTKO O MOIM STARYM
WONKA
GRA FORTUNY
ASTEROID CITY
ASTERIK I OBELIKS IMPERIUM SMOKA
OBSESJA
MADAME WEB
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
GRAN TURISMO
CHŁOPIEC I CZAPLA
65
AKADEMIA PANA KLEKSA
×
Aktualności