What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

KOGEL MOGEL 5

KOGEL MOGEL 5

2024/01/2687 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

KOGEL MOGEL 5 cały film • zalukaj • vider •

KOGEL MOGEL 5 cały film • zalukaj • vider • to polska komedia z 2024 roku. Która kontynuuje historię rodziny Borejków. Tym razem głównym wątkiem są przeprowadzki i zmiany w życiu bohaterów. Piotruś, głowa rodziny, razem z żoną, teściową oraz Leopoldem decyduje się na przeprowadzkę do nowego domu – zabytkowego dworku. Ta zmiana otoczenia stawia przed nimi nowe wyzwania, ale również daje szansę na nowe doświadczenia i przygody.

KOGEL MOGEL 5 Fabuła

Kogel Mogel 5 cały film Marlenka, z kolei, postanawia znaleźć dla rodziny odpowiedniego. Pasującego do eleganckiej rezydencji przodka. Jej starania prowadzą do serii zabawnych sytuacji i niezwykłych poszukiwań. W międzyczasie Agnieszka. Córka Piotrusia i Marlenki, robi karierę na uczelni i właśnie broni doktorat, gdy nagle odkrywa, że jest w ciąży. Kogel Mogel 5 vider to niespodziewane wydarzenie stawia ją przed dylematami i trudnymi decyzjami, zwłaszcza gdy na świat przychodzi mały Kuba. Po narodzinach Kuby, życie rodziny Borejków komplikuje się jeszcze bardziej. W miarę jak próbują dostosować się do nowej rzeczywistości. Napotykają na różnorodne problemy i wyzwania. Ale również cieszą się z nowych doświadczeń i wzajemnej miłości.

Streszczenie

KOGEL MOGEL 5 cały film • zalukaj • vider • to pełny humoru i emocji gatunku komedii rodzinnej. Która ukazuje, jak nawet największe zmiany w życiu mogą przynieść nowe zalukaj możliwości i zbliżyć rodzinę jeszcze bardziej. Przeplata ona zabawne sytuacje z refleksją nad znaczeniem miłości, rodziny i przyjaźni. W miarę jak bohaterowie próbują radzić sobie z nowymi wyzwaniami, odkrywają, że siła rodziny tkwi w solidarności i wzajemnym wsparciu. Choć napotykają na przeszkody, to razem potrafią pokonać wszelkie trudności, czerpiąc radość z drobnych zwycięstw i chwil spędzonych razem. Kogel Mogel 5 zalukaj jest pełen uroku i pozytywnej energii, który pozwala widzom z uśmiechem na twarzy przeżyć przygody tej niezwykłej rodziny. Wraz z narodzinami małego Kuby, życie rodziny Borejków nabiera nowego, pełnego radości sensu, dowodząc. Że największe szczęście można znaleźć w prostych chwilach spędzonych w gronie najbliższych.

Oryginalny tytuł Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

Dyrektor

Anna Wieczur
Dyrektor

Obsada

Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Zdzisław Wardejn isprofessor Marian Wolański
professor Marian Wolański
Małgorzata Rożniatowska isZofia Goździkowa
Zofia Goździkowa
Dorota Stalińska isMarlena's mother
Marlena's mother
Stefan Knothe isscientist
scientist
Udostępniono5

Podobne tytuły

DIE HART
MAFIA MAMMA
CHALLENGERS
CHŁOPI
KOKAINOWY MIŚ
AFTER 5
SUPER MARIO BROS
POPRZEDNIE ŻYCIE
ASTEROID CITY
WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 2023
OBSESJA
BARBIE
×
Aktualności