What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

SISU

SISU

Vengeance is golden.2023/01/27Finland91 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Sisu cały film • zalukaj • vider •

Sisu cały film • zalukaj • vider • To historyczny thriller akcji, który przenosi nas do okresu II wojny światowej w fińskiej Laponii. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jalmar Helander, który zabiera widzów w niezapomnianą podróż przez okrutne realia wojenne. Akcja filmu “Sisu zalukaj” skupia się na grupie fińskich żołnierzy, którzy znajdują się w sercu konfliktu. Głównym bohaterem jest Jouni, grany przez Jormę Tommilę, który staje się niezwykłym symbolem fińskiej determinacji i siły charakteru.

Sisu Fabuła

Podczas gdy II wojna światowa szaleje w Europie, fińscy żołnierze stawiają czoła trudnym warunkom na froncie w Laponii. Ich zadaniem jest obrona ojczyzny przed inwazją radziecką i utrzymanie niepodległości kraju. Jednak sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy grupa fińskich żołnierzy odkrywa tajemniczą operację, która może zaważyć na losach wojny. Muszą oni podjąć ryzykowną misję, aby przeciwstawić się przeważającym siłom wroga i zapobiec katastrofie. W trakcie filmu “Sisu vider” pełnej napięcia akcji widzowie są świadkami heroicznych czynów bohaterów. Którzy nie wahają się poświęcić dla dobra ojczyzny. Ich determinacja i odwaga są poddawane próbie w obliczu wojennej zawieruchy, ale właśnie dzięki nim Fińczycy mają szansę na przeżycie.

Streszczenie

W filmie Sisu cały film • zalukaj • vider • Widzowie przenoszą się w realia II wojny światowej, gdzie każdy dzień może okazać się ostatnim, a priorytetem staje się walka o przetrwanie. Świadectwem niezłomnej fińskiej duchowości jest pojęcie “sisu”, które symbolizuje siłę woli, wytrwałość i nieugiętość w obliczu trudności. Obsada filmu, w tym Jorma Tommila, Aksel Hennie, Jack Doolan, Mimosa Willamo i Onni Tommila, wciela się w swoje role z pasją i zaangażowaniem, co dodaje autentyczności opowieści o bohaterstwie i poświęceniu. Podsumowując. “Sisu cały film” to poruszający i pełen napięcia thriller akcji, który ukazuje heroiczne czyny fińskich żołnierzy podczas II wojny światowej. Dzięki doskonałej reżyserii Helandera oraz znakomitej grze aktorskiej, film wciąga widzów w wir emocji i niezapomnianych przeżyć.

SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
SISU
Oryginalny tytuł Sisu
Ocena IMDb 6.9 57,481 głosów
Ocena TMDb 7.536 1,359 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

DIE HART
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
GRA FORTUNY
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
CZERWONE MAKI
ULTIMATUM
FLASH 2023
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
SHAZAM GNIEW BOGÓW
GODZILLA MINUS ONE
NAPOLEON
65
×
Aktualności