What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3

STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3

Once more with feeling.2023/05/03USA150 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Strażnicy Galaktyki Volume 3 cały film • zalukaj • vider •


Strażnicy Galaktyki Volume 3 cały film • zalukaj • vider • To trzecia część przygód ekipy kosmicznych bohaterów z uniwersum Marvela. Za reżyserię i scenariusz odpowiadał James Gunn. Który przenosi widzów w kolejną ekscytującą podróż przez kosmiczne przestrzenie, pełne niebezpieczeństw, przygód i niezwykłych postaci. Akcja filmu “Strażnicy Galaktyki Volume 3 zalukaj” rozpoczyna się. Gdy Peter Quill, znany jako Star-Lord, i jego drużyna Strażników Galaktyki zostają wezwani do kolejnej misji. Tym razem muszą stawić czoła potężnemu kosmicznemu złoczyńcy, który grozi zniszczeniem całej galaktyki.

Strażnicy Galaktyki Volume 3 Fabuła

W trakcie swojej podróży bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw. Muszą pokonać liczne przeszkody, walcząc zarówno z wrogami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Dochodzi do konfliktów wewnątrz drużyny, gdy różnice między jej członkami prowadzą do sporów i napięć. W miarę jak fabuła filmu “Strażnicy Galaktyki Volume 3 vider” się rozwija, widzowie są wciągani w wir emocji i akcji. Sceny walki są widowiskowe, pełne efektów specjalnych i dynamicznej choreografii, co zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe. Jednak nie brakuje także momentów humoru i emocji. Relacje między postaciami są bogate i wielowymiarowe, co sprawia. Że widzowie mogą się łatwo z nimi utożsamiać i emocjonalnie angażować w losy bohaterów.

Streszczenie

W trzeciej części Strażnicy Galaktyki Volume 3 cały film • zalukaj • vider • pojawiają się również nowe postacie i wątki, które wzbogacają uniwersum Marvela o kolejne fascynujące elementy. Pojawią się tajemnicze sojusze, niewiarygodne potwory i kosmiczne cuda, które zaskoczą nawet najbardziej zaprawionych fanów. W miarę jak fabuła filmu zbliża się do kulminacyjnego momentu, bohaterowie muszą zmierzyć się z największymi wyzwaniami w swoim życiu. Ich lojalność, odwaga i determinacja zostaną wystawione na próbę, gdy będą musieli podjąć ostateczne decyzje. Które zaważą na losach całej galaktyki. Podsumowując, “Strażnicy Galaktyki Volume 3 cały film” to kolejna udana część serii, która dostarcza widzom mnóstwo emocji, przygód i rozrywki. Dzięki dynamicznej akcji, bogatym postaciom i wciągającej fabule film ten z pewnością zadowoli fanów kina science-fiction i uniwersum Marvela.

STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
Oryginalny tytuł Guardians of the Galaxy Vol. 3
Ocena IMDb 7.9 327,825 głosów
Ocena TMDb 8.022 5,038 głosów

Dyrektor

James Gunn
Dyrektor

Obsada

Chris Pratt isPeter Quill / Star-Lord
Peter Quill / Star-Lord
Dave Bautista isDrax the Destroyer
Drax the Destroyer
Vin Diesel isGroot (voice)
Groot (voice)
Bradley Cooper isRocket (voice)
Rocket (voice)
Sean Gunn isKraglin / Young Rocket (voice)
Kraglin / Young Rocket (voice)
Chukwudi Iwuji isThe High Evolutionary
The High Evolutionary
Will Poulter isAdam Warlock
Adam Warlock
Udostępniono0

Podobne tytuły

ULTIMATUM
MADAME WEB
SZYBCY I WŚCIEKLI 10
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
DIABELSKA JAZDA
MISJA STONE
FLASH 2023
AKA
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
AKADEMIA PANA KLEKSA
NIEZNISZCZALNI 4
×
Aktualności