What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

65

65

65 million years ago, prehistoric Earth had a visitor.2023/03/02Canada92 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Streszczenie

65 cały film • zalukaj • vider •

65 cały film • zalukaj • vider • To film science fiction, który przenosi widzów w niesamowitą podróż w głąb kosmosu i ludzkiej natury. Reżyserią i scenariuszem tego filmu zajęli się Scott Beck i Bryan Woods, a w roli głównej występuje Adam Driver. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy astronauta, grany przez Adama Drivera, zostaje wplątany w katastrofę kosmiczną i rozbija się na tajemniczej, niezbadanej planecie. Tam spotyka młodą dziewczynkę, którą gra Ariana Greenblatt. Ich walka o przetrwanie w niezwykle trudnych warunkach staje się głównym wątkiem filmu.

65 Fabuła

Główny bohater, po wstrząsającej katastrofie kosmicznej, musi stawić czoła nowym, nieznanym zagrożeniom i wyzwaniom. Wraz z dziewczynką, którą spotyka na planecie, próbuje przetrwać, wykorzystując swoje umiejętności i wiedzę. Ich relacja staje się sercem filmu, gdy obydwoje muszą polegać na sobie nawzajem, by przeżyć. “65 vider” eksploruje tematy takie jak samotność, determinacja, nadzieja i przywiązanie do życia w obliczu bezwzględnej surowości przyrody. Driver i Greenblatt świetnie oddają emocje i napięcie, tworząc wiarygodne postacie, które wciągają widzów w swoją historię. Scott Beck i Bryan Woods, twórcy filmu, stworzyli nie tylko fascynującą opowieść o przetrwaniu. Ale także przykuwającą uwagę wizualną podróż przez kosmos i nieznane światy.

Streszczenie

65 cały film • zalukaj • vider • Ich umiejętność tworzenia napięcia i atmosfery sprawia, że “65 cały film” to film, który trzyma widza w napięciu do samego końca. Zdjęcia kosmicznych krajobrazów i ekscytujących scen akcji są imponujące, a efekty specjalne dodają głębi i realizmu historii. Muzyka filmowa, skomponowana przez utalentowanego kompozytora, wzmaga napięcie i emocje, przyspieszając bicie serca widzów w najbardziej krytycznych momentach. Podsumowując, “65 zalukaj” to film science fiction, który nie tylko zachwyca wizualnie, ale także porusza emocjonalnie i intelektualnie. Zadaje pytania o ludzką naturę, przetrwanie i więzi międzyludzkie. Pozostawiając widzów z refleksją i wrażeniem, które pozostają z nimi nawet po zakończeniu seansu.

65
65
65
65
65
65
65
65
65
65
Oryginalny tytuł 65
Ocena IMDb 5.4 73,530 głosów
Ocena TMDb 6.116 1,683 głosów

Dyrektor

Obsada

Brian Dare isZoic Ship (voice) (uncredited)
Zoic Ship (voice) (uncredited)
Udostępniono0

Podobne tytuły

GRAN TURISMO
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
SUPER MARIO BROS
KANDAHAR
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
BLUE BEETLE
MISJA STONE
SISU
MEG 2 GŁĘBIA
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
MADAME WEB
MUZZLE
×
Aktualności