What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

POPRZEDNIE ŻYCIE

POPRZEDNIE ŻYCIE

2023/06/02South Korea106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Poprzednie życie cały film • zalukaj • vider •

Poprzednie życie cały film • zalukaj • vider • to amerykański dramat romantyczny z 2023 roku, który stanowi pełnometrażowy debiut reżyserski Celine Song. Film “Poprzednie życie vider” opowiada historię dwóch osób. Których losy splatają się w nieoczekiwany sposób, prowadząc do odkrycia tajemnic z ich przeszłości. Główną bohaterką jest Emma, młoda i ambitna artystka, która poznaje Nate’a, tajemniczego mężczyznę o niezwykłej duszy. Ich spotkanie nie jest przypadkowe, gdyż okazuje się, że mają ze sobą związane poprzednie życia, których nie pamiętają.

Poprzednie życie Fabuła

Emma od lat męczy ją uczucie niekompletności i niepewności, które próbuje zrozumieć poprzez twórczość artystyczną. Nate natomiast, choć ukrywa głęboko swój ból, również stara się znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące własnej tożsamości i przeznaczenia. Ich losy splatają się, gdy Emma zaczyna mieć dziwne sny, które prowadzą ją do odkrycia tajemniczej przeszłości. W której Nate odgrywał kluczową rolę. Stopniowo odkrywają, że są ze sobą powiązani przez wiele wcieleń i poprzednie życia, a ich miłość przetrwała przez wieki. W miarę jak bohaterowie filmu “Poprzednie życie zalukaj” próbują odkryć prawdę o swoim poprzednim życiu, stają się coraz bardziej związani, a ich miłość staje się silniejsza. Jednakże, zanim odnajdą spokój, będą musieli zmierzyć się z przeszłością i zmagać się z trudnościami teraźniejszości.

Streszczenie

Poprzednie życie cały film • zalukaj • vider • W miarę jak historia się rozwija, Emma i Nate muszą zmierzyć się z własnymi demonami, pogodzić się z bólem przeszłości i zrozumieć. Dlaczego zostali połączeni na nowo w teraźniejszości. Wspólnie próbują rozwiązać zagadkę swojego poprzedniego życia, aby móc stworzyć wspólną przyszłość. Film porusza tematykę miłości ponad czasem i przestrzenią, oraz poszukiwania własnej tożsamości i celu życia. Przekazuje głęboką filozoficzną refleksję na temat przeznaczenia i kontynuacji duchowej więzi między ludźmi. “Poprzednie życie cały film” to poruszająca opowieść o miłości. Przeznaczeniu i poszukiwaniu sensu życia, która wciąga widza w emocjonalną podróż przez czas i przestrzeń.

POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
POPRZEDNIE ŻYCIE
Oryginalny tytuł Past Lives
Ocena IMDb 8 30,562 głosów
Ocena TMDb 7.88 212 głosów

Dyrektor

Celine Song
Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

FILIP
KOGEL MOGEL 5
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
BRACIA ZE STALI
NIGDZIE
CHALLENGERS
OPPENHEIMER
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
KOS
DOBRZY NIEZNAJOMI
BRACIA Z PRZEDMIEŚĆ 2
×
Aktualności