What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

BRACIA ZE STALI

BRACIA ZE STALI

Sons. Brothers. Champions.2023/12/21United Kingdom132 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

BRACIA ZE STALI cały film • zalukaj • vider •

Bracia ze stali cały film • zalukaj • vider • (The Iron Claw) to biograficzny dramat sportowy z 2023 roku, napisany i wyreżyserowany przez Seana Durkina. Film skupia się na historii Von Erichów, legendarnej rodziny zawodowych zapaśników, której życie jest naznaczone serią tragedii. Historia opowiada o członkach rodziny Von Erichów, którzy przez lata walczyli na ringu, zdobywając sławę i szacunek fanów wrestlingu. Jednakże, ich życie prywatne było pełne dramatów i nieszczęść, które sprawiły, że nazwisko Von Erich stało się synonimem ciągłej tragedii.

Bracia ze stali Fabuła

Bracia ze stali zalukaj przedstawia życie i karierę członków rodziny, od triumfów na arenie po osobiste tragedie i bolesne straty. Widzowie są świadkami ich walki zarówno na ringu. Jak i poza nim, gdy próbują radzić sobie z niezliczonymi tragediami, które nawiedziły ich rodzinę. Głównym wątkiem filmu jest relacja między członkami rodziny. Ich wspólne przeżycia oraz siła, którą czerpią z jedności w obliczu przeciwności losu. Mimo licznych tragedii, Von Erichowie pozostają zjednoczeni i stanowią wzajemne wsparcie dla siebie nawzajem. W miarę rozwoju fabuły, Bracia ze stali cały film ukazuje również niektóre aspekty biznesu wrestlingowego i wpływ. Jaki ma on na życie zawodowych zapaśników oraz ich rodzin. Widzowie są świadkami wewnętrznych konfliktów i dylematów, z którymi muszą się zmierzyć, starając się znaleźć równowagę między sławą a życiem prywatnym.

Streszczenie

Bracia ze stali cały film • zalukaj • vider • to nie tylko opowieść o zawodowych zapaśnikach, ale także poruszający portret rodziny, która mierzy się z tragedią i próbuje znaleźć drogę do przebaczenia i pojednania. Film wzbogaca się także o elementy sportowe, które dostarczają widzom niezapomnianych emocji i wrażeń. W trakcie filmu ukazane są także momenty triumfu i radości. Gdy Von Erichowie osiągają sukcesy na arenie wrestlingowej, co podkreśla ich determinację i hart ducha w obliczu przeciwności. Mimo licznych tragedii, rodzina pozostaje silna i jednolita, opierając się na wzajemnym wsparciu i miłości. “Bracia ze stali vider” to poruszająca opowieść o wytrwałości, rodzinie i ludzkiej sile, która zainspiruje i wzruszy widzów. Poprzez doskonałe aktorstwo, dynamiczną reżyserię i głęboką fabułę, film zapewnia niezapomniane doświadczenie kinematograficzne. Pozostawiając po sobie głębokie wrażenie i refleksje nad znaczeniem rodziny i wspólnoty w życiu człowieka.

BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
BRACIA ZE STALI
Oryginalny tytuł The Iron Claw
Ocena IMDb 7.9 25,437 głosów
Ocena TMDb 7.549 236 głosów

Dyrektor

Obsada

Zac Efron isKevin Von Erich
Kevin Von Erich
Jeremy Allen White isKerry Von Erich
Kerry Von Erich
Harris Dickinson isDavid Von Erich
David Von Erich
Maura Tierney isDoris Von Erich
Doris Von Erich
Stanley Simons isMike Von Erich
Mike Von Erich
Michael Harney isBill Mercer
Bill Mercer
Holt McCallany isFritz Von Erich
Fritz Von Erich
Lily James isPam Adkisson
Pam Adkisson
Scott Innes isRing Announcer
Ring Announcer
Udostępniono0

Podobne tytuły

BEZ LITOŚCI 3
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
NIGDZIE
CHŁOPI
PRISCILLA
TETRIS
NAPOLEON
BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE
CZERWONE MAKI
MUZZLE
KOS
OPPENHEIMER
×
Aktualności