What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

DOBRZY NIEZNAJOMI

DOBRZY NIEZNAJOMI

All of us hurt. All of us hope. All of us love.2023/12/22United Kingdom106 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

DOBRZY NIEZNAJOMI cały film • zalukaj • vider •

Dobrzy nieznajomi cały film • zalukaj • vider • W brytyjskim romantycznym filmie fantasy z 2023 roku, “All of Us Strangers”, napisanym i wyreżyserowanym przez Andrew Haigha, przenosimy się do fascynującego świata stworzonego na podstawie powieści Taichi Yamada z 1987 roku, zatytułowanej “Strangers”. Film stanowi drugą po japońskim filmie “The Discarnates” pełnometrażową adaptację tej wyjątkowej powieści. Fabuła skupia się na głównym bohaterze, który niespodziewanie odkrywa, że jego życie jest splecione z tajemniczą przeszłością. A granice między rzeczywistością a światem duchów zaczynają się zacierać. Wraz z rozwojem wydarzeń, bohater wkracza w fascynujący świat fantazji, gdzie magia splata się z codziennością, a miłość przewija się przez historię jak motyw przewodni.

Dobrzy Nieznajomi Fabuła

Podczas swojej podróży bohater napotyka wiele wyzwań, stając przed trudnymi decyzjami i konfrontując się ze swoimi lękami i wątpliwościami. Jednakże, kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się być nie tylko odwaga, ale także miłość i akceptacja samego siebie. Film “Dobrzy nieznajomi zalukaj” to nie tylko opowieść o podróży przez świat fantazji. Lecz także uniwersalne przesłanie o sile wiary w siebie i zdolności do przezwyciężania przeszkód. Mieszanka romansu, fantasy i dramatu porusza głębokie tematy ludzkiego losu i poszukiwania własnej tożsamości w nieznanym świecie. Bogatym w emocje i niespodziewane zwroty akcji.

Streszczenie


Dobrzy nieznajomi cały film • zalukaj • vider • W miarę jak bohater zagłębia się w tajemnicę swojej przeszłości. Odkrywa, że kluczem do rozwiązania zagadki może być miłość i akceptacja samego siebie. Wraz z postępem fabuły, staje przed trudnymi wyborami i konfrontacjami z własnymi lękami i wątpliwościami. Dobrzy nieznajomi vider nie tylko prezentuje niezwykłą opowieść o podróży przez świat fantazji. Ale również ukazuje uniwersalne przesłanie o sile wiary w siebie i zdolności do przezwyciężania przeszkód. “Dobrzy nieznajomi cały film” to niezwykła mieszanka romansu, fantasy i dramatu. Która porusza głębokie tematy ludzkiego losu i poszukiwania własnej tożsamości w nieznanym świecie. To podróż pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, która porusza serca i pobudza wyobraźnię, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
DOBRZY NIEZNAJOMI
Oryginalny tytuł All of Us Strangers
Ocena IMDb 7.9 18,296 głosów
Ocena TMDb 7.8 110 głosów

Dyrektor

Andrew Haigh
Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

ASTEROID CITY
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
CREED III
TETRIS
BIEDNE ISTOTY
PRISCILLA
WONKA
NIGDZIE
AFTER 5
BEZ LITOŚCI 3
BRACIA Z PRZEDMIEŚĆ 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
×
Aktualności