What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2

Make room for new emotions.2024/06/12USANot Rated
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

W głowie się nie mieści 2 cały film • zalukaj • vider •

W głowie się nie mieści 2 cały film • zalukaj • vider • Kontynuuje historię Rileya Andersona, którego emocje znów wchodzą w akcję. Próbując pomóc mu przetrwać burzliwe lata nastoletniego dorastania. Riley, teraz starsza i bardziej dojrzała, musi stawić czoło nowym wyzwaniom, takim jak miłość, presja szkolna i przyszłość. Film “W głowie się nie mieści 2 vider” pozwala nam ponownie zagłębić się w barwny świat emocji, gdzie Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza odgrywają kluczową rolę. Wraz z Riley i jej emocjami odkrywamy, jak trudne może być dorastanie. Zwłaszcza gdy musimy zmierzyć się z niepewnością i zmianami. Radość nadal stara się utrzymać pozytywne nastawienie. Ale Smutek, Gniew i Strach również mają swoje słowo do powiedzenia, wpływając na decyzje i zachowania dziewczyny. Każda z emocji musi zmierzyć się ze swoimi własnymi wyzwaniami, ucząc się równocześnie cennych lekcji o akceptacji siebie i innych.

W głowie się nie mieści 2 Fabuła

W trakcie filmu emocje przeżywają wiele zabawnych i wzruszających przygód, które pomagają im zrozumieć siebie nawzajem oraz wspierać Rileya w jej życiowych dylematach. Z biegiem czasu bohaterka i jej emocje zdają sobie sprawę. Że kluczem do szczęścia jest akceptacja różnorodności uczuć oraz umiejętność radzenia sobie z trudnościami. Przez doświadczenia, których doświadczają, uczą się, że zmiany są nieuniknione, ale można je zaakceptować i rozwijać się dzięki nim. “W głowie się nie mieści 2 zalukaj” to pełen humoru, emocji i mądrości film, który przypomina nam. Jak ważne jest zrozumienie i akceptacja naszych emocji w procesie dorastania i w życiu codziennym.

Streszczenie

W głowie się nie mieści 2 cały film • zalukaj • vider • To pełna humoru i emocji kontynuacja. Która ukazuje, że dorastanie to nie tylko zabawa, ale także czas wyzwań i odkryć. Riley i jej emocje muszą zmierzyć się z trudnymi sytuacjami. Ale dzięki wzajemnej pomocy i zrozumieniu uczą się. Jak radzić sobie z życiowymi przeciwnościami. Film “W głowie się nie mieści 2 cały film” przypomina widzom. Że akceptacja różnorodności uczuć jest kluczem do szczęścia i równowagi emocjonalnej w życiu.

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
Oryginalny tytuł Inside Out 2

Dyrektor

Kelsey Mann
Dyrektor

Obsada

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Tony Hale isFear (voice)
Fear (voice)
Liza Lapira isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Maya Hawke isAnxiety (voice)
Anxiety (voice)
Ayo Edebiri isEnvy (voice)
Envy (voice)
Paul Walter Hauser isEmbarrassment (voice)
Embarrassment (voice)
Kensington Tallman isRiley Andersen (voice)
Riley Andersen (voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

GODZILLA MINUS ONE
POPRZEDNIE ŻYCIE
TETRIS
ASTERIK I OBELIKS IMPERIUM SMOKA
CREED III
ANATOMIA UPADKU
FILIP
AFTER 5
CHALLENGERS
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
BLUE BEETLE
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
×
Aktualności