What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

RYCERZE ZODIAKU

RYCERZE ZODIAKU

Go beyond your destiny.2023/04/27Japan113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Rycerze Zodiaku cały film • zalukaj • vider •

Rycerze Zodiaku cały film • zalukaj • vider • to pełnometrażowy film akcji fantasy z 2023 roku, który przenosi widzów w fascynujący świat znanego z mandze “Saint Seiya” autorstwa Masamiego Kurumady. Reżyserem tego epickiego dzieła jest Tomek Bagiński, a scenariusz stworzyli Josh Campbell, Matt Stuecken i Kiel Murray. Akcja filmu “Rycerze Zodiaku cały film” rozgrywa się w tajemniczym uniwersum, gdzie rycerze Zodiaku, wybrani bohaterowie walczący o sprawiedliwość. Stają do walki z siłami zła, aby obronić ludzkość. Głównym bohaterem jest Seiya, młody wojownik wybrany na jednego z rycerzy Zodiaku, którego misją jest ochrona świętej zbroi i walka ze złem.

Rycerze Zodiaku Fabuła

Film rozpoczyna się od momentu, gdy Seiya otrzymuje swoje zadanie jako nowy rycerz. Wyrusza w podróż, aby stawić czoła różnorodnym przeciwnościom losu i pokonać potężnych wrogów, którzy chcą zdobyć kontrolę nad światem. W trakcie swojej podróży Seiya poznaje innych rycerzy Zodiaku, którzy stają się jego sprzymierzeńcami w walce dobra ze złem. Świat przedstawiony w filmie “Rycerze Zodiaku zalukaj” jest bogaty w magiczne stworzenia, mistyczne potwory i niezwykłe miejsca. Rycerze Zodiaku podróżują przez fantastyczne krainy, przemierzając niebezpieczne lasy, wulkaniczne góry i ciemne jaskinie, aby dotrzeć do celu swojej misji.

Streszczenie

Rycerze Zodiaku cały film • zalukaj • vider • Jednym z kluczowych elementów filmu jest dynamiczne starcia pomiędzy rycerzami a siłami zła, które są pełne widowiskowych efektów specjalnych i epickich walk. Seiya i jego towarzysze muszą pokonać liczne wyzwania, aby ostatecznie osiągnąć zwycięstwo nad ciemnością. Podczas podróży Seiya doświadcza wzrostu jako wojownik i człowiek. Musi zmierzyć się nie tylko z zewnętrznymi wrogami, ale także z własnymi lękami i wątpliwościami. To podróż, która przemienia go w prawdziwego bohatera gotowego poświęcić się dla dobra innych. “Rycerze Zodiaku vider” to film pełen ekscytujących przygód. Emocji i niezapomnianych momentów, który przyciągnie zarówno fanów oryginalnej mangi, jak i tych, którzy dopiero odkrywają magiczny świat rycerzy Zodiaku. Dzięki wspaniałej reżyserii. Efektownej animacji i głębokim przesłaniom film ten z pewnością porwie widzów w niezapomnianą podróż przez świat magii i bohaterstwa.

RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
RYCERZE ZODIAKU
Oryginalny tytuł Knights of the Zodiac
Ocena IMDb 4.4 8,506 głosów
Ocena TMDb 6.641 846 głosów

Dyrektor

Andy Cheng
Dyrektor

Obsada

Mackenyu isSeiya / The Pegasus Knight
Seiya / The Pegasus Knight
Madison Iseman isSienna / Athena
Sienna / Athena
Diego Tinoco isNero / The Pheonix Knight
Nero / The Pheonix Knight
Nick Stahl isCassios
Cassios
Sean Bean isAlman Kido
Alman Kido
Caitlin M Hutson isMarin / The Eagle Knight
Marin / The Eagle Knight
Katie Moy isMarin / The Eagle Knight (Voice)
Marin / The Eagle Knight (Voice)
Udostępniono0

Podobne tytuły

AKA
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
GRA FORTUNY
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
NIMONA
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
JOHN WICK 4
ULTIMATUM
CHŁOPIEC I CZAPLA
DIABELSKA JAZDA
SUPER MARIO BROS
ASTERIK I OBELIKS IMPERIUM SMOKA
×
Aktualności