What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

FLASH 2023

FLASH 2023

Worlds collide.2023/06/13USA144 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Flash 2023 cały film • zalukaj • vider •

Flash 2023 cały film • zalukaj • vider • To kino akcji opartę na popularnej serii komiksów o superbohaterze o pseudonimie Flash, wydawanych przez DC Comics. Reżyserem tego dzieła jest Andy Muschietti, natomiast scenariusz napisała Christina Hodson. Akcja filmu toczy się w świecie, gdzie występują nadnaturalne zjawiska i supermoce. Głównym bohaterem filmu jest Barry Allen, młody człowiek, który odkrywa, że posiada niezwykłe zdolności – potrafi poruszać się z niesamowitą prędkością. Co pozwala mu na wykonywanie niezwykłych czynów i ratowanie ludzi w sytuacjach kryzysowych.

Flash 2023 Fabuła

Barry, pod pseudonimem “Flash 2023 zalukaj”, staje się obrońcą dobra i sprawiedliwości w swoim mieście. Jego celem jest zwalczanie przestępczości oraz ochrona ludzi przed nadchodzącymi niebezpieczeństwami. Jednakże, gdy zaczyna się pojawiać nowy groźny przeciwnik o niezwykłych mocom, Barry musi stawić czoła nowemu wyzwaniu. Podczas swojej przygody Flash będzie musiał zmierzyć się nie tylko z fizycznymi zagrożeniami. Ale także z wewnętrznymi walkami i dylematami moralnymi. Będzie musiał nauczyć się kontrolować swoje moce i wykorzystywać je w odpowiedzialny sposób, aby chronić tych, których kocha, i utrzymać pokój w mieście.

Streszczenie

W trakcie filmu Flash 2023 cały film • zalukaj • vider • poznajemy także tajemnice przeszłości Barry’ego i źródło jego niezwykłych zdolności. Stopniowo odkrywamy, jakie wydarzenia skłoniły go do stania się superbohaterem oraz jakie wyzwania musiał przezwyciężyć na swojej drodze. “Flash 2023 vider” to nie tylko pełen akcji i efektów specjalnych film. Ale także opowieść o odwadze, poświęceniu i sile wewnętrznej. Barry Allen, jako Flash, staje się symbolem nadziei dla swojego miasta i inspiracją dla innych superbohaterów. Film ten porusza również tematy takie jak przyjaźń, rodzinne więzi i walka ze złem. Podsumowując, “Flash 2023 cały film” to ekscytująca podróż do świata superbohaterów, która zapewni widzom wiele emocji, niespodzianek i niezapomnianych momentów.

FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
FLASH 2023
Oryginalny tytuł The Flash
Ocena IMDb 6.7 178,002 głosów
Ocena TMDb 6.884 3,039 głosów

Dyrektor

Obsada

Ezra Miller isBarry Allen / The Flash
Barry Allen / The Flash
Sasha Calle isKara Zor-El / Supergirl
Kara Zor-El / Supergirl
Michael Keaton isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Michael Shannon isGeneral Zod
General Zod
Ron Livingston isHenry Allen
Henry Allen
Maribel Verdú isNora Allen
Nora Allen
Antje Traue isFaora-Ul
Faora-Ul
Rudy Mancuso isAlbert Desmond
Albert Desmond
Udostępniono0

Podobne tytuły

NIEZNISZCZALNI 4
JOHN WICK 4
INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA
BIEDNE ISTOTY
PSZCZELARZ
AKA
GODZILLA MINUS ONE
STRAŻNICY GALAKTYKI VOLUME 3
RYCERZE ZODIAKU
GRAN TURISMO
65
MUZZLE
×
Aktualności