What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

NAPOLEON

NAPOLEON

He came from nothing. He conquered everything.2023/11/22Malta158 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Napoleon cały film • zalukaj • vider •

Napoleon cały film • zalukaj • vider • to epicki dramat historyczny z 2023 roku. Reżyserowany i współprodukowany przez Ridleya Scotta, a napisany przez Davida Scarpę. Film ukazuje życie i karierę Napoleona Bonapartego, jednego z najbardziej znaczących postaci w historii świata.Fabuła rozpoczyna się od młodości Napoleona. Jego początków jako oficera armii francuskiej, a następnie opowiada o jego błyskawicznej karierze wojskowej i politycznej. Widzowie śledzą jego wyprawy militarne. Bitwy i podboje, które przyczyniły się do wzrostu potęgi Francji i zdefiniowały kształt Europy w XIX wieku. Film przybliża także osobiste życie Napoleona. Jego związki miłosne, w tym z Józefiną Beauharnais, oraz wyzwania, z jakimi musiał się zmierzyć jako przywódca i władca.

Napoleon Fabuła

Poprzez wspaniałe zdjęcia, efekty specjalne i reżyserię Ridleya Scotta, “Napoleon cały film” przenosi widzów w odległe czasy i miejscami, ukazując zarówno wielkość. Jak i ludzkie aspekty postaci Napoleona. Film rzuca także światło na kwestie polityczne i społeczne tamtych czasów, w tym na rewolucję francuską, napoleońskie wojny. A także na wpływ Napoleona na kształtowanie nowoczesnej Europy. “Napoleon” to nie tylko opowieść o jednym z najbardziej wpływowych postaci w historii, ale także o historii samej Europy i świata. Film wzbogaca naszą wiedzę historyczną i prowokuje do refleksji nad naturą władzy, ambicji i losu jednostki w obliczu historii. “Napoleon” Ridleya Scotta to majestatyczny portret jednego z najbardziej wpływowych przywódców w historii. Film przedstawia bogatą panoramę życia Napoleona Bonapartego, rozpoczynając od jego młodości na Korsyce, aż po spektakularne podboje i klęski militarne, które ukształtowały losy Europy.

Streszczenie

Napoleon cały film • zalukaj • vider • Główny nacisk kładziony jest na genialne strategie wojenne Napoleona. Jego talent jako dowódcy i zdolność do przewidywania ruchów wroga. Jednocześnie widzowie mają okazję poznać prywatną stronę Napoleona – jego związki miłosne, ambicje, ale także wątpliwości i obawy. Film w wspaniały sposób oddaje atmosferę epoki, zarówno w sferze politycznej, jak i kulturalnej. Widzowie zostają przeniesieni w czasie do XIX wieku, do świata pełnego intryg, namiętności i niebezpieczeństw. Ridley Scott, znany ze swoich epickich produkcji filmowych, tworzy w “Napoleon zalukaj” widowisko, które nie tylko zachwyca wizualnie. Ale także angażuje emocjonalnie i intelektualnie. Dzięki doskonałej grze aktorskiej, imponującym efektom specjalnym i głębokiej analizie postaci, film staje się niezapomnianą podróżą przez historię i ludzką naturę. “Napoleon vider” to opowieść o władzy, pasji, ambicji i przemijaniu.

NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
NAPOLEON
Oryginalny tytuł Napoleon
Ocena TMDb 6.474 137 głosów

Dyrektor

Ridley Scott
Dyrektor

Obsada

Joaquin Phoenix isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Vanessa Kirby isJosephine Bonaparte
Josephine Bonaparte
Tahar Rahim isPaul Barras
Paul Barras
Ben Miles isCaulaincourt
Caulaincourt
Youssef Kerkour isGeneral Davout
General Davout
Davide Tucci isLazar Hoche
Lazar Hoche
Edouard Philipponnat isTsar Alexander
Tsar Alexander
Paul Rhys isCharles-Maurice de Talleyrand-Périgord
Charles-Maurice de Talleyrand-Périgord
Ludivine Sagnier isTheresa Cabarrus
Theresa Cabarrus
Udostępniono2

Podobne tytuły

MUZZLE
OBSESJA
BEZ LITOŚCI 3
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
KOS
OPPENHEIMER
GRAN TURISMO
ANATOMIA UPADKU
AFTER 5
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
CHALLENGERS
PRISCILLA
×
Aktualności