What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

AKA

AKA

2023/04/28France122 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Aka cały film • zalukaj • vider •

Aka cały film • zalukaj • vider • to francuski kryminał akcji z 2023 roku, którego reżyserem jest Morgan S. Dalibert, a scenariusz został napisany przez samego Daliberta oraz Albana Lenoira. W filmie główne role grają sam Lenoir, Eric Cantona i Thibault de Montalembert. Akcja filmu “Aka vider” toczy się we współczesnej Francji, gdzie główny bohater, grany przez Lenoira. Zostaje wplątany w sieć zbrodni i intryg, gdy odkrywa, że jego tożsamość została skradziona. Zmuszony do walki o swoje życie i dobro swojej rodziny, musi zmierzyć się z przeciwnościami losu i odnaleźć prawdę. Eric Cantona wciela się w postać tajemniczego i wpływowego przestępcy, który stanowi niebezpieczeństwo dla głównego bohatera. Thibault de Montalembert gra rolę wpływowego biznesmena, którego interesy mogą mieć związek z całą intrygą.

Aka Fabuła

To film pełen napięcia i intrygi, który przenosi widzów w świat kryminalnych rozgrywek i walki o przetrwanie. Złożona fabuła, dynamiczna akcja oraz znakomite aktorstwo sprawiają, że “Aka zalukaj” to produkcja, która wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. Główny wątek filmu koncentruje się na próbie głównego bohatera rozwiązania zagadki swojej tożsamości i zdemaskowania osób odpowiedzialnych za kradzież jego danych. W miarę jak akcja rozwija się. Bohater staje przed coraz większymi wyzwaniami i odkrywa coraz bardziej zaskakujące fakty na temat własnego życia.

Streszczenie

Aka cały film • zalukaj • vider • prezentuje bogaty krajobraz kryminalnego półświatka, w którym interesy osobiste, zbrodnie i intrygi mieszały się ze sobą. Tworząc skomplikowaną sieć relacji i układów. W filmie pojawiają się motywy zemsty, zdrady i przeżycia, które nadają historii intensywny charakter emocjonalny. Poprzez dynamiczną narrację, zaskakujące zwroty akcji i wciągającą grę aktorską. “Aka cały film” zapewnia widzom niezapomniane przeżycia kinematograficzne, pozostawiając ich z dreszczem emocji i chęcią poznania finałowych rozstrzygnięć. Film ukazuje też wewnętrzną podróż bohatera, który stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie pełnym zdrad i tajemnic. Dzięki zręcznej reżyserii i sugestywnej grze aktorskiej “AKA” przenosi widza w pełną napięcia i niebezpieczeństwa podróż przez mroczne zakamarki kryminalnego środowiska.

AKA
AKA
AKA
Oryginalny tytuł AKA
Ocena IMDb 6.6 11,459 głosów
Ocena TMDb 6.902 528 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

MEG 2 GŁĘBIA
ULTIMATUM
PIŁA X
CREED III
MADAME WEB
GODZILLA MINUS ONE
KANDAHAR
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
ANATOMIA UPADKU
MISJA STONE
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
×
Aktualności