What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ

SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ

2023/04/14United Kingdom111 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Siedmiu królów musi umrzeć cały film • zalukaj • vider •

Siedmiu królów musi umrzeć cały film • zalukaj • vider • To epicki dramat historyczny, który stanowi kulminacyjny punkt długiej i pełnej przygód historii obserwowanej w serialu “The Last Kingdom”. Reżyserem tego przełomowego filmu jest Edward Bazalgette, a scenariusz powstał pod piórem Marty Hillier. Opowieść ta opiera się na wydarzeniach przedstawionych w Opowieściach saskich autorstwa Bernarda Cornwella. Akcja filmu “Siedmiu królów musi umrzeć vider” przenosi nas w czasy zamierzchłe, do ziem Anglii podczas ich podziału i walk o władzę. Centralną postacią jest Uhtred z Bebbanburga, wojownik o mieszanych lojalnościach, którego losy towarzyszyły nam przez lata w serialu. Teraz, w finałowej części, jego historia osiąga punkt kulminacyjny. Siedmiu królów, symbolizujących różnorodne królestwa Anglii, musi stawić czoła swoim przeznaczeniom, a losy kraju zostają przypieczętowane na polu bitwy.

Siedmiu królów musi umrzeć Fabuła

Film przenosi widzów w głąb krwawych wydarzeń tamtych czasów. Ukazując nie tylko polityczne intrygi i konflikty, ale również osobiste dylematy bohaterów. Uhtred, zmęczony wieloletnią walką i poszukiwaniem swojego miejsca, musi podjąć decyzję, która zmieni losy królestwa. W tym epickim finale mierzy się nie tylko z przeciwnikami na polu bitwy. Ale także z własnymi wątpliwościami i demonami przeszłości. Wizualnie film “Siedmiu królów musi umrzeć zalukaj” prezentuje się widowiskowo, z imponującymi bitwami i malowniczymi krajobrazami dawnej Anglii. Kostiumy i scenografia oddają atmosferę tamtych czasów, przenosząc widza w świat średniowiecznych legend i legendarnych bohaterów.

Streszczenie

Jednym z głównych tematów poruszanych w Siedmiu królów musi umrzeć cały film • zalukaj • vider • jest idea lojalności i poświęcenia dla większego dobra. Bohaterowie są zmuszeni wybrać między swoimi osobistymi ambicjami a lojalnością wobec kraju i ludzi, którymi się opiekują. To historia o odwadze, honorze i braterstwie, która porusza serca widzów i pozostawia ślad w ich pamięci. Podsumowując, “Siedmiu królów musi umrzeć cały film” to wielowątkowy dramat historyczny. Który stanowi wspaniałe zwieńczenie sagi rozpoczętej w serialu “The Last Kingdom”. Zadziwiające widowisko filmowe, wypełnione emocjami, akcją i niezwykłymi postaciami, które na zawsze pozostaną w pamięci widza.

SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ
Oryginalny tytuł The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
Ocena IMDb 6.9 31,886 głosów
Ocena TMDb 7.285 531 głosów

Dyrektor

Obsada

Alexander Dreymon isUhtred of Bebbanburg
Uhtred of Bebbanburg
Harry Gilby isAethelstan
Aethelstan
Laurie Davidson isIngilmundr
Ingilmundr
Elaine Cassidy isQueen Eadgifu
Queen Eadgifu
Rod Hallett isConstantin
Constantin
Udostępniono0

Podobne tytuły

CZERWONE MAKI
JOHN WICK 4
KANDAHAR
ULTIMATUM
NIMONA
SISU
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
SHAZAM GNIEW BOGÓW
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
CREED III
MISSION IMPOSSIBLE DEAD RECKONING
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
×
Aktualności