What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA

DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA

The legend of Dracula is born.2023/08/09Germany119 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Demeter: Przebudzenie zła cały film • zalukaj • vider •

W filmie Demeter: Przebudzenie zła cały film • zalukaj • vider • Śledzimy załogę szkunera płynącego z Warny nad Morzem Czarnym do Anglii, która niespodziewanie odkrywa, że przewozi bardzo niebezpieczny ładunek. Historia filmu “Demeter: Przebudzenie zła zalukaj” rozpoczyna się w momencie, gdy załoga wyrusza w podróż, nieświadoma prawdziwej natury swojego zadania. Na początku wszystko wydaje się być rutynowe, ale szybko okazuje się. Że statek przewozi coś znacznie bardziej złowrogiego, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Tajemniczy ładunek, którym obarczony jest szkuner, zaczyna budzić grozę i niepokój wśród załogi.

Demeter: Przebudzenie Fabuła

W miarę jak podróż postępuje, załoga zaczyna dostrzegać coraz więcej niepokojących znaków, sugerujących, że nie są sami na morzu. Wraz z narastającym napięciem i strachem, atmosfera na pokładzie staje się coraz bardziej przerażająca. Główni bohaterowie filmu “Demeter: Przebudzenie zła vider” muszą zmierzyć się nie tylko z zagrożeniem ze strony niebezpiecznego ładunku, ale także z wewnętrznymi konfliktami i dylematami moralnymi. Każdy z członków załogi musi podjąć decyzje. Które będą miały wpływ nie tylko na ich własne życie, ale także na losy całego świata. W miarę jak tajemnice szkunera zaczynają wychodzić na jaw, załoga zdaje sobie sprawę, że musi działać szybko i sprytnie, aby przetrwać i powstrzymać zagrożenie, które niesie ze sobą przewożony ładunek.

Streszczenie

Demeter: Przebudzenie zła cały film • zalukaj • vider • Ich misja staje się wyścigiem z czasem. Gdzie każda chwila może być decydująca dla przyszłości ludzkości. W trakcie filmu. Widzowie są wciągani w wir tajemniczych wydarzeń i niebezpiecznych sytuacji, towarzysząc załodze w ich desperackiej walce o przetrwanie. Atmosfera grozy i niepewności stopniowo narasta, prowadząc do napiętego i emocjonującego finału. “Demeter: Przebudzenie zła cały film” to nie tylko film o przygodach na morzu, ale także opowieść o ludzkiej determinacji. Odwadze i solidarności w obliczu największych przeszkód. To historia o sile ludzkiego ducha w obliczu nieznanego i niebezpiecznego. Która pozostaje w pamięci widzów na długo po zakończeniu seansu. W miarę jak napięcie rośnie, załoga musi zmierzyć się z coraz bardziej przerażającymi wydarzeniami, odkrywając. Że przewożony ładunek może zagrażać całej ludzkości.

DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA
Oryginalny tytuł The Last Voyage of the Demeter
Ocena IMDb 6.1 29,651 głosów
Ocena TMDb 7.283 774 głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono0

Podobne tytuły

PIŁA X
KANDAHAR
DIE HART
MARTWE ZŁO PRZEBUDZENIE
NIGDZIE
JOHN WICK 4
DIABELSKA JAZDA
MISSING
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
BOOGEYMAN
FIVE NIGHTS AT FREDDY’S
MEG 2 GŁĘBIA
×
Aktualności