What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

OPPENHEIMER

OPPENHEIMER

The world forever changes.2023/07/19United Kingdom181 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Oppenheimer cały film • zalukaj • vider •

Oppenheimer cały film • zalukaj • vider • to epicki amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2023 roku, którego reżyserią zajął się legendarny Christopher Nolan. Inspiracją do scenariusza był bestsellerowy tom “Oppenheimer: Triumf i tragedia ojca bomby atomowej” autorstwa Kaia Birda i Martina J. Sherwina, uhonorowany nagrodą Pulitzera. Film “Oppenheimer vider” przenosi nas w głąb historii, ukazując życie i karierę jednego z najważniejszych uczonych XX wieku – Roberta Oppenheimera. Jego historia to nie tylko opowieść o nauce i osiągnięciach naukowych, ale również o moralnych dylematach i tragicznych konsekwencjach jego działań.

Oppenheimer Fabuła

Robert Oppenheimer, wybitny fizyk i teoretyk, był główną postacią zaangażowaną w projekt Manhattan, który doprowadził do stworzenia pierwszej bomby atomowej. Film “Oppenheimer zalukaj” ukazuje jego niezwykłe umiejętności naukowe, ale również jego wewnętrzne rozterki i moralne rozterki związane z uczestnictwem w projekcie, który miał tak ogromny wpływ na historię ludzkości. Christopher Nolan mistrzowsko przenosi widza w świat lat 40. XX wieku, gdzie rywalizacja między mocarstwami, praca naukowców i duch patriotyzmu kształtują losy ludzkości. W filmie widzimy dramatyczne momenty. Od narodzin idei bomby atomowej, przez gorączkowe prace naukowe, aż po moment zrzucenia bomby na Hiroszimę i Nagasaki.

Streszczenie

Główną rolę w filmie Oppenheimer cały film • zalukaj • vider • gra znakomity aktor, którego talent i charyzma sprawiają. Że postać Oppenheimera staje się żywa i autentyczna. Widzimy go w chwilach triumfu i zwątpienia, dążącego do zrozumienia własnej roli w historii. Ale również zmagającego się z moralnymi konsekwencjami swoich działań. “Oppenheimer cały film” to nie tylko film o nauce i polityce, ale również o człowieczeństwie i odpowiedzialności. Przenikliwie ukazuje on dylematy moralne, związane z wynalazkiem, który miał tak ogromny wpływ na losy ludzkości. To film, który stawia ważne pytania i pozostawia widza z refleksją nad naturą nauki, władzy i odpowiedzialności jednostki wobec społeczeństwa.

OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
OPPENHEIMER
Oryginalny tytuł Oppenheimer
Ocena IMDb 8.5 455,431 głosów
Ocena TMDb 8.259 3,857 głosów

Dyrektor

Obsada

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKitty Oppenheimer
Kitty Oppenheimer
Matt Damon isLeslie Groves
Leslie Groves
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence
Casey Affleck isBoris Pash
Boris Pash
Rami Malek isDavid Hill
David Hill
Kenneth Branagh isNiels Bohr
Niels Bohr
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller
Udostępniono6

Podobne tytuły

GRAN TURISMO
MAGIC MIKE OSTATNI TANIEC
CZERWONE MAKI
DOBRZY NIEZNAJOMI
GODZILLA MINUS ONE
SOUND OF FREEDOM DŹWIĘK WOLNOŚCI
BRACIA Z PRZEDMIEŚĆ 2
IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
ANATOMIA UPADKU
KOS
TRZEJ MUSZKIETEROWIE D’ARTAGNAN
ASTEROID CITY
×
Aktualności