What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

GRAN TURISMO

GRAN TURISMO

From gamer to racer.2023/08/09USA135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Gran Turismo cały film • zalukaj • vider •


Gran Turismo cały film • zalukaj • vider • To amerykański biograficzny dramat sportowy z 2023 roku. Utalentowany Neill Blomkamp wyreżyserował film “Gran Turismo cały film”, który oparty jest na scenariuszu autorstwa Jasona Halla i Zacha Baylina. Fabuła filmu skupia się na życiu i karierze legendarnego kierowcy wyścigowego. Który przełamał wiele granic i osiągnął sukcesy w świecie sportów motorowych. Główny bohater filmu, którego historia jest przedstawiona, musi samodzielnie pokonać liczne wyzwania i przeciwności losu, aby zrealizować swoje marzenia.

Gran Turismo Fabuła

Akcja filmu przenosi widzów w fascynujący świat wyścigów samochodowych, gdzie emocje, rywalizacja i prędkość są na porządku dziennym. Bohaterowie filmu, zarówno kierowcy, jak i członkowie ich zespołów, muszą pokonać wiele trudności, aby osiągnąć szczyt swoich możliwości i zdobyć zwycięstwo na torze. W miarę rozwoju fabuły. Widzowie mają okazję poznać historię życia głównego bohatera, jego walkę z przeciwnościami oraz jego triumfy i porażki. Film ukazuje nie tylko świat wyścigów, ale również ludzkie relacje, emocje i wartości, które kształtują życie bohaterów. Reżyser Neill Blomkamp zgrabnie buduje napięcie i atmosferę rywalizacji, wykorzystując dynamiczną narrację i widowiskowe sceny wyścigowe.

Streszczenie

Film Gran Turismo cały film • zalukaj • vider • wciąga widzów w emocjonującą podróż przez świat motoryzacji. Gdzie prędkość i adrenalina mieszają się z emocjami i dążeniem do sukcesu. “Gran Turismo zalukaj” nie tylko jest filmem o sporcie, ale również opowieścią o determinacji, pasji i poświęceniu. To historia człowieka, który nie cofa się przed żadnym wyzwaniem, aby osiągnąć swoje cele i spełnić swoje marzenia. Dzięki doskonałemu aktorstwu, wartkiej akcji i głębokiej tematyce, “Gran Turismo vider” stał się jednym z najważniejszych filmów roku. Zdobywając uznanie krytyków i publiczności na całym świecie. Jego przesłanie o sile ludzkiego ducha i możliwości osiągnięcia sukcesu wbrew przeciwnościom sprawia. e film ten pozostaje w pamięci widzów na długo po zakończeniu seansu.

GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
GRAN TURISMO
Oryginalny tytuł Gran Turismo
Ocena IMDb 7.3 39,989 głosów
Ocena TMDb 8.066 994 głosów

Dyrektor

Obsada

Archie Madekwe isJann Mardenborough
Jann Mardenborough
David Harbour isJack Salter
Jack Salter
Orlando Bloom isDanny Moore
Danny Moore
Djimon Hounsou isSteve Mardenborough
Steve Mardenborough
Darren Barnet isMatty Davis
Matty Davis
Geri Horner isLesley Mardenborough
Lesley Mardenborough
Daniel Puig isCoby Mardenborough
Coby Mardenborough
Josha Stradowski isNicholas Capa
Nicholas Capa
Thomas Kretschmann isPatrice Capa
Patrice Capa
Udostępniono0

Podobne tytuły

FILIP
SUPER MARIO BROS
KANDAHAR
PSZCZELARZ
TETRIS
ULTIMATUM
MISJA STONE
BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE
MEG 2 GŁĘBIA
CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA
AFTER 5
CHALLENGERS
×
Aktualności